<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=ISO-8859-1"
http-equiv="Content-Type">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<div class="moz-cite-prefix">Dne 8.4.2013 7:59, Zdeněk Pražák
napsal(a):<br>
</div>
<blockquote
cite="mid:CAEMJEaVGzgCGLURCx4Jx6kNbXeH=XZQPtppRz3EPjCY1zDipgA@mail.gmail.com"
type="cite">
<div dir="ltr">já takový potok také taguji jako waterway=stream
& tunnel=yes & layer=-1
<div>o tagu culvert jsem se dozvěděl až zde,<br>
dále mám s tímto tagem tunnel=culvert ten problém, že jej JOSM
nenabízí v nabídce u tagu tunnel<br>
</div>
<div>Pražák<br>
</div>
</div>
</blockquote>
<br>
Obecne se da rict, ze tagy kde se bezne pouziva = yes, lze pouzit
zaroven jako ="cosi" - kde to cosi je nejaka blizsi specifikace
(trebas u budov ze jde o obytnou budovu). JOSM nabizi to, co je
rozsireny obecne, ale neni problem tam dodat cokoli, jen je dobry na
to nejdriv vygenerovat nejakou wiki page kde je popsano co a kdy.
Pokud reneder nema extra pravidlo, bude se(prevazne) k libovolny
hodnote krome no(0) ... chovat jako k yes(1).<br>
<br>
<blockquote
cite="mid:CAEMJEaVGzgCGLURCx4Jx6kNbXeH=XZQPtppRz3EPjCY1zDipgA@mail.gmail.com"
type="cite">
<div class="gmail_extra"><br>
<br>
<div class="gmail_quote">Dne 7. dubna 2013 22:40 LM_1 <span
dir="ltr"><<a moz-do-not-send="true"
href="mailto:flukas.robot+osm@gmail.com" target="_blank">flukas.robot+osm@gmail.com</a>></span>
napsal(a):<br>
<blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0
.8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">
<div dir="ltr">Jako by tekl na povrchu plus navíc
<div> - layer=-1 (nebo i -víc podle potřeby) </div>
<div> - tunnel=culvert (jestli teče v trubkách)</div>
<div><br>
</div>
<div>LM_1</div>
</div>
<div class="gmail_extra">
<br>
<br>
<div class="gmail_quote">Dne 7. dubna 2013 22:31 Jakub <span
dir="ltr"><<a moz-do-not-send="true"
href="mailto:jzlam@quick.cz" target="_blank">jzlam@quick.cz</a>></span>
napsal(a):
<div>
<div class="h5"><br>
<blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0
.8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">
Chtěl bych se zeptat jak mám označit potok, který
pod vesnicí teče v rourách pod zemí, prostě ho
část není vidět.<br>
<br>
Díky<br>
Jakub Zlámal<br>
_______________________________________________<br>
Talk-cz mailing list<br>
<a moz-do-not-send="true"
href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org"
target="_blank">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a moz-do-not-send="true"
href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
target="_blank">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
</blockquote>
</div>
</div>
</div>
<br>
</div>
<br>
_______________________________________________<br>
Talk-cz mailing list<br>
<a moz-do-not-send="true"
href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a moz-do-not-send="true"
href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
target="_blank">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
<br>
</blockquote>
</div>
<br>
</div>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>