<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=ISO-8859-1"
http-equiv="Content-Type">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<div class="moz-cite-prefix">Dne 29.5.2013 7:09, JV napsal(a):<br>
</div>
<blockquote cite="mid:ndQ.10dAu.7POf1mWvlkz.1HfOsV@seznam.cz"
type="cite">Zdravím všechny,<br>
pokud narazíte na podivnosti v katastrální mapě (nesmyslné ovály),
tak mi, prosím, na mojí adresu pošlete Vaši konfiguraci WMS pro
services.cuzk.cz a ideálně i odchycený WMS požadavek. Potvrzuji
podobné chování např. na Androidu v iKatastr, ale stejná oblast se
přes webový ikatastr.cz zobrazuje správně. Takže bude asi trochu
oříšek přijít na příčinu a budu vděčný za jakékoliv podklady.<br>
<br>
Děkuji a přeji příjemný den<br>
Jiří Veselý<br>
</blockquote>
<br>
<br>
Dle meho rychleho testu to dela vice vrstev, vsechny v Katastr
nemovitosti -> vrstva DKM -> <br>
pripadne inverzni varianta.<br>
<br>
Coz prakticky znamena, ze tam, kde je digitalizovano je katastralka
nepouzitelna.<br>
<br>
<br>
<br>
<blockquote cite="mid:ndQ.10dAu.7POf1mWvlkz.1HfOsV@seznam.cz"
type="cite"><br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>