<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/strict.dtd">
<html><head></head><body><div style="font-size: 12pt; font-family: Calibri,sans-serif;"><div>Sloupec s poctem tam neni. Jsou tam proste vchody, kdyz si udelas select na kod SO v tehle tabulce na nejaky objekt s vice c.p. nebo c.e. tak je uvidis. Seznam id SO s hodne c.p. nebo c.e. tu probehl nedavno a vsechny, co jsem zkousel mely vchody. Nebo ten nedavno postaveny dvojdomek.</div><div><br></div><div>Za ty Selecty diky, ty prozkoumam zitra.</div><div>Dalibor</div><div><br></div><div>Sent from my HTC</div><br><div id="htc_header">----- Reply message -----<br>From: "Marián Kyral" <mkyral@email.cz><br>To: "OpenStreetMap Czech Republic" <talk-cz@openstreetmap.org><br>Subject: [Talk-cz] Tracer plugin - ruian update<br>Date: Thu, Feb 6, 2014 18:07</div></div><br><pre style="word-wrap: break-word; white-space: pre-wrap;">Dne 6.2.2014 17:35, Dalibor Jelínek napsal:
>> > Přímo počet vchodů v ruian není.
>> To si teda myslim, ze je.
>> Pac tady jsou videt a maji i sva cisla (takze mozna existuje i jejich
>> databaze).
>> <a href="http://vdp.cuzk.cz/vdp/ruian/stavebniobjekty/70994242">http://vdp.cuzk.cz/vdp/ruian/stavebniobjekty/70994242</a>
>>
>> Takze, kdyz tam v PointInfo pises "vice vchodu", tak bych radsi psal
>> "vice
>> adres" nebo "vice adresnich mist".
>> Protoze zrovna v tomhle pripade sice asi dum ma vice vchodu, ale
>> nejsou to
>> ty vchody o kterych mluvi RUIAN.
>
> Tak jsem se konecne dostal do databaze. Dekuji. :-)
> A ty diskutovane vchody tam jsou v tabulce rn_detailni_tea (technicko
> administrativni atribut),
Který sloupec. Asi jsem slepý, ale něco jako počet vchodů nevidím.
> kde je mimochodem i vazba na AM.
> Takze nejen AM je vazano k SO, ale i SO ma prirazeno AM pres TEA.
> Ale vypada to, ze u mnoha SO ty TEA jeste nejsou.
> Ale neumim udelat tak rafinovanej dotaz, abych zjistil, u kolika SO,
> ktere maji adresu
> jsou a nejsou TEA.
> Taky by me zajimalo, zda jsou SO, co maji TEA, ale maji jen jeden
> vchod. Pocitam, ze ano.
Vzhledem k tomu, že v TEA je slabých 26 tisíc záznamů oproti 2.8 mil. SO
s AM, tak bych se tím zatím nezabýval :-D
pedro=> select count(distinct(stavobj_kod)) from rn_detailni_tea;
count
-------
25977
(1 row)
pedro=> select count(distinct(o.kod)) CNT from rn_stavebni_objekt o,
rn_adresni_misto a where a.stavobj_kod = o.kod and not o.deleted and not
a.deleted;
cnt
---------
2843146
(1 row)
pedro=> select count(distinct(o.kod)) CNT from rn_stavebni_objekt o,
rn_adresni_misto a where a.stavobj_kod = o.kod and not o.deleted and not
a.deleted and exists (select 1 from rn_detailni_tea t where
t.stavobj_kod = o.kod);
cnt
-------
25953
(1 row)
>
> A uz vubec neumim nijak porovnat vzajemnost prirazeni AM k SO a zpatky
> SO k AM pres TEA.
>
Něco mále jsem našel tady:
<a href="http://postgres.cz/wiki/%C3%9Avod_do_PostgreSQL_SQL#Vno.C5.99en.C3.A9_poddotazy_a_odvozen.C3.A9_tabulky">http://postgres.cz/wiki/%C3%9Avod_do_PostgreSQL_SQL#Vno.C5.99en.C3.A9_poddotazy_a_odvozen.C3.A9_tabulky</a>
Marián
> Zdravi,
> Dalibor
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz@openstreetmap.org
> <a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
<a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre></body></html>