<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=windows-1252"
http-equiv="Content-Type">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<div class="moz-cite-prefix">Díky za info, takže dejme tomu že je to
v pořádku ;-) Na polích kolem vesnic je někdy pojmenovaný každý
metr, takže s hustotou se musí opatrně, to už jsem zjistil.<br>
<br>
Martin<br>
<br>
Dne 27.5.2014 21:17, Marián Kyral napsal(a):<br>
</div>
<blockquote
cite="mid:03ffcf6d-3756-4661-bb63-714ab1a4f53a@email.android.com"
type="cite">Taky to tak dělám. Ale u nás to není tak nahusto.<br>
<br>
<a moz-do-not-send="true"
href="http://www.openstreetmap.org/node/2486910675">http://www.openstreetmap.org/node/2486910675</a><br>
<br>
Marián<br>
<br>
<div class="gmail_quote">On 27. května 2014 21:12:43 CEST, "Jan
Dudík" <a class="moz-txt-link-rfc2396E" href="mailto:jan.dudik@gmail.com"><jan.dudik@gmail.com></a> wrote:
<blockquote class="gmail_quote" style="margin: 0pt 0pt 0pt
0.8ex; border-left: 1px solid rgb(204, 204, 204);
padding-left: 1ex;">
<div dir="ltr">
<div>Zjevně nejsi sám<br>
</div>
<div><a moz-do-not-send="true"
href="http://www.openstreetmap.org/#map=14/49.1242/14.3598">http://www.openstreetmap.org/#map=14/49.1242/14.3598</a></div>
<div><br>
</div>
<div>JAnD</div>
<div class="gmail_extra">
<br>
<div class="gmail_quote">Dne 27. května 2014 20:42 Martin
Švec - OSM <span dir="ltr"><<a
moz-do-not-send="true" href="mailto:osm@maatts.cz"
target="_blank">osm@maatts.cz</a>></span>
napsal(a):<br>
<blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0
.8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">
Ahoj,<br>
<br>
při přidávání lesních cest jsem začal opisovat z
CUZK:KM lokální označení neobydlených míst (polesí,
pole...) poblíž Brna. Zaplevelil jsem tím mapu trochu
víc než jsem původně čekal, tak se chci ujistit, že
nedělám něco nežádoucího. Viz <a
moz-do-not-send="true"
href="http://www.openstreetmap.org/#map=14/49.2423/16.4198"
target="_blank">http://www.openstreetmap.org/#map=14/49.2423/16.4198</a><br>
<br>
Názvy jsou nody s tagem place=locality, po vzoru
hopeta kousek severněji u Lažánek. Je to ok? Popis na
wiki vcelku sedí (<a moz-do-not-send="true"
href="http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:place%3Dlocality"
target="_blank">http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:place%3Dlocality</a>),
ale prý by těch tagů mělo spíš ubývat. Vhodnější
označení jsem ale nenašel.<br>
<br>
Turistické mapy tyhle názvy běžně obsahují, ale nevím
jak je zkousnou renderery OSM...<br>
<br>
Díky<br>
Martin<br>
<br>
<br>
<br>
_______________________________________________<br>
Talk-cz mailing list<br>
<a moz-do-not-send="true"
href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org"
target="_blank">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a moz-do-not-send="true"
href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
target="_blank">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
</blockquote>
</div>
<br>
</div>
</div>
<pre class="k9mail"><hr>
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a moz-do-not-send="true" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
</div>
<br>
-- <br>
Odesláno z mého telefonu s Androidem pomocí pošty K-9 Mail.
Omluvte prosím moji stručnost.
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>