<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
<div class="moz-cite-prefix">No tak to je špatné. To budeš muset
počkat až se to do KM dostane. Zatím bych to asi nechal tak.<br>
<br>
Marián<br>
<br>
Dne 30.10.2015 v 20:30 Petr Schönmann napsal(a):<br>
</div>
<blockquote
cite="mid:CAO6v_8HSJV1d-=bF3BZyR0xmpKuztC8C17t7AiD94yOF0vcdxQ@mail.gmail.com"
type="cite">
<div dir="ltr">Koukal jsem na RUIAN coz je videt v obrazku, tam je
to posunute. CUZK:KM je v oblasti stary preskenovany, tam to
nejde poznat vubec.<br>
</div>
<div class="gmail_extra"><br>
<div class="gmail_quote">Dne 30. října 2015 7:03 Marián Kyral <span
dir="ltr"><<a moz-do-not-send="true"
href="mailto:mkyral@email.cz" target="_blank">mkyral@email.cz</a>></span>
napsal(a):<br>
<blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0
.8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">
<div>Ahoj. Porovnej to s katastrálními mapami. Natrasované
budovy by měly na KM sedět.<br>
<br>
Marián<br>
<br>
<div
style="font-size:10.0pt;font-family:"Tahoma","sans-serif";padding:3.0pt
0in 0in 0in">
<hr style="border:none;border-top:solid #e1e1e1 1.0pt">
<b>Odesílatel:</b> "Petr Schönmann" <<a
moz-do-not-send="true"
href="mailto:pschonmann@gmail.com" target="_blank"><a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:pschonmann@gmail.com">pschonmann@gmail.com</a></a>><br>
<b>Odesláno:</b> 30. října 2015 5:41:00 SEČ<br>
<b>Komu:</b> OpenStreetMap Czech Republic <<a
moz-do-not-send="true"
href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org"
target="_blank"><a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org">talk-cz@openstreetmap.org</a></a>><br>
<b>Předmět:</b> [Talk-cz] Posuny trasovaných budov<br>
</div>
<span class="">
<br>
<div dir="ltr">
<div>
<div>Ahoj !<br>
</div>
Koukal jsem na <a moz-do-not-send="true"
href="http://poloha.net" target="_blank">poloha.net</a>
že bych si natrasoval nějaké budovy co jsou
nabídnuty na mapování v tipech. Inu otevřel jsem
nějakou obec a hle už zmapováno. Petr1868 mě
předběhl. Koukám na ty budovy a všechny jsou tak
trochu posunuté, ale čas je nový. Klikám v traceru u
sebe a posune se přesně na podklad co mám stažen
aktivováním vrstvy v JOSM. Sedí jak prdel na hrnec.
Kdo tedy má špatné nastavení ? Nemám tam mít třeba
nějaký posun, nebo holt Petr má v JOSM nastaven
nějaký posun, že trasuje o chlup mimo ?<br>
</div>
<div>Infoobrázek v příloze<br>
</div>
</div>
</span>
<pre><hr>
Talk-cz mailing list
<a moz-do-not-send="true" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org" target="_blank">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a moz-do-not-send="true" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" target="_blank">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><span class="HOEnZb"><font color="#888888">
</font></span></pre><span class="HOEnZb"><font color="#888888">
--
Odesláno z mého telefonu s Androidem pomocí pošty K-9 Mail. Omluvte prosím moji stručnost.</font></span></div>
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a moz-do-not-send="true" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a moz-do-not-send="true" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" rel="noreferrer" target="_blank">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</blockquote></div>
</div>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
</body></html>