<html>
<head>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
Dobrý den,<br>
<br>
jsem v oblasti editací OSM poměrně nezkušená a potřebuji poradit. <br>
Přestože mě zajímá téma týkající se Bosny a Hercegoviny, píšu sem,
protože jsem v seznamu konferencí tu bosenskou nenašla.<br>
<br>
Uživatel mapy.cz, kde se mimo ČR a SR vykreslují data právě z OSM,
nás upozornil na neexistující a patrně tedy imaginární město v Bosně
- viz <a class="moz-txt-link-freetext" href="http://osm.org/go/xfRC~Tuh">http://osm.org/go/xfRC~Tuh</a>--<br>
Na veškerých leteckých snímcích není o osídlení oblasti nic vidět a
celé je to podivné. Je možné, že si ho ten tvůrce vymyslel, nebo
taky že kreslil ze špatně georeferencovaných podkladů a patří to
jinam? Je možné, že by se taková chyba na OSM dostala, že editace
neprochází ani minimální kontrolou? Jak by se náprava takové chyby
řešila - kompletní smazání zní až téměř "drsně"... <br>
<br>
Děkuji za jakékoliv rady,<br>
s pozdravem<br>
<br>
Mapy.cz<br>
<br>
<div class="moz-signature">-- <br>
<div style="font-family:arial,sans-serif; font-size:10pt;">
<p style="color:#db211a; margin:0 0 15px 0"> <strong
style="color:#DB211A; font-size:13pt">Věra Peterová</strong>
<br>
Mapy.cz</p>
<p style="margin:0 0 15px 0"> <br>
<a href="mailto:vera.peterova@firma.seznam.cz">Vera.Peterova@firma.seznam.cz</a><br>
<a href="http://www.seznam.cz/" target="_top">http://www.seznam.cz/</a>
<br>
<a href="http://www.mapy.cz/" target="_top">http://www.mapy.cz/</a>
</p>
<p style="margin:0 0 15px 0"> <a href="http://mapy.cz/s/6rw4">Seznam.cz,
a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5</a> </p>
</div>
</div>
</body>
</html>