<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<div class="moz-cite-prefix">Tak to napiš česky ;-)<br>
<br>
Dle ref by to mělo být tady:
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://www.openstreetmap.org/node/277635207">http://www.openstreetmap.org/node/277635207</a><br>
<br>
@wally: co takhle na api.openstreetmap.cz, jak tam jsou ty odkazy
na různé mapy, přidat osmap.cz?<br>
<br>
Marián<br>
<br>
Dne 25.1.2016 v 10:21 Petr Vozdecký napsal(a):<br>
</div>
<blockquote cite="mid:I4o.NHC.4r5ugmgITsY.1MfUae@seznam.cz"
type="cite">ne 3 m ale 3 km!<br>
<br>
<blockqoute>---------- Původní zpráva ----------<br>
Od: Michal Grézl <michal.grezl@openstreetmap.cz><br>
Datum: 24. 1. 2016 v 23:48:55<br>
Předmět: Re: [Talk-cz] Oprava vadne fotky rozcestniku?<br>
<br>
ja to presunu, kdyz reknes presne kam.
presouvaci funkce bude az na novym osm.cz
fakt 3 metry? to nema cenu ani resit, to je uplne v ramci
chyby gps
2016-01-20 17:18 GMT+01:00 Petr Vozdecký <vop@seznam.cz>:
> Ahoj,
>
> nahodne jsem zaregistroval vadne umistenou fotku
rozcestniku
>
> jde o <a class="moz-txt-link-freetext" href="http://api.openstreetmap.cz/table/id/4517">http://api.openstreetmap.cz/table/id/4517</a>
>
> zrovna jsem jej sam pred par dny fotil, ale jednak je
ho v systemu jen pulka
> (druha je na druhe strane stromu) a soucasne plati, ze
ma souradnice
> umistene o 3.217 m vzdusnou carou jinde...
>
> Jak postupovat? Zatim jsem udelal to, ze jserm na vyse
uvedenem URL editoval
> pole poznamka a tam jsem to strucne uvedl...
>
> vop
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> <a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
> <a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
>
-- Michal Grézl
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://openstreetmap.cz">http://openstreetmap.cz</a>
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a></vop@seznam.cz></michal.grezl@openstreetmap.cz></blockqoute><br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>