<html>
<head>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
<p>Ahoj,</p>
<p>obrátil se na mě mapper <a
href="http://www.openstreetmap.org/user/Unpocoloco">Unpocoloco</a>
s následující zprávou (trochu zkráceno):</p>
<blockquote>
<p><i>Do projektu jsem přispěl zatím cca 60 editacemi (především
nové rybníky na Vysočině okolo mého bydliště, také doplňování
linků na wikidata). Narazil jsem na OSM na chyby, které neumím
opravit. Jedná se mi chráněné krajinné oblasti Brdy a
Kokořínsko-Máchův kraj. U obou je OSM v zastaralém stavu. Brdy
byly vyhlášeny v 2016 v prostoru zrušeného vojenského
prostoru, ale i mimo něj (tzv. Jižní Brdy); Kokořínsko byl v
2015 rozšířen o Máchův kraj. OSM tyto změny ještě nepochytily.
Sám nevím, jak to spravit - relace asi. </i>
</p>
<p><i>Viz zde: </i><i><a
href="http://kokorinsko.ochranaprirody.cz/" rel="nofollow"><a class="moz-txt-link-freetext" href="http://kokorinsko.ochranaprirody.cz/">http://kokorinsko.ochranaprirody.cz/</a></a></i><i>
</i><i><a href="http://brdy.ochranaprirody.cz/" rel="nofollow">http://brdy.ochranaprirody.cz/</a></i></p>
<p><i>a relace Relace: CHKO Brdy (67882)
Relace: CHKO Kokořínsko (2019867)</i></p>
<p><br>
</p>
</blockquote>
<p><br>
Bohužel nemám z důvodů pracovního vytížení šanci tyhle věci
prozkoumat a upravit. Ujmul by se toho někdo?</p>
<p><br>
</p>
<p>Díky,</p>
<p>Michal<i><br>
</i></p>
</body>
</html>