<div dir="ltr">Díky,<div>V Osmand i JOSM otevřeno bez problémů.</div><div> Taky v JOSM nepoužívám, jenom jsem zkoušel, zda není problém jen v Osmandu.</div><div><br></div><div>M.D.</div><div class="gmail_extra"><br><div class="gmail_quote">Dne 17. července 2016 15:43 Tom Ka <span dir="ltr"><<a href="mailto:tomas.kasparek@gmail.com" target="_blank">tomas.kasparek@gmail.com</a>></span> napsal(a):<br><blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0 .8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">Dne 17. července 2016 15:22 Tom Ka <<a href="mailto:tomas.kasparek@gmail.com">tomas.kasparek@gmail.com</a>> napsal(a):<br>
>> -----------------------------------------------------------------------------------------<br>
>> Citace z weekly 310:<br>
>> "... chybné rozcestníky ve formátu GPX například pro použití offline v<br>
>> programech jako Locus apod."<br>
>><br>
>> Problém je, že soubor neotevře JOSM, ani Osmand. Pro další použití<br>
>> konvertuju v GPSPrune, což je zbytečná komplikace.<br>
>> Jako by před<br>
>> xmlns="<a href="http://www.topografix.com/GPX/1/1" rel="noreferrer" target="_blank">http://www.topografix.com/GPX/1/1</a>"<br>
>> chybělo<br>
>> xmlns:xsi="<a href="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" rel="noreferrer" target="_blank">http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance</a>"<br>
><br>
> V JOSM jsem nemel nikdy potrebu otvirat, podivam se na to a min. v<br>
> OsmAndu vyzkousim a pripadne poupravuju pokud to nejak rozumne pujde.<br>
<br>
Doplneno, v JOSM si uz nestezuje, vyzkousej prosim i u sebe.<br>
<br>
Bye<br>
<br>
_______________________________________________<br>
Talk-cz mailing list<br>
<a href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" rel="noreferrer" target="_blank">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
</blockquote></div><br></div></div>