<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
<div class="moz-cite-prefix">Dne 21.12.2016 v 16:16 Ha Noj
napsal(a):<br>
</div>
<blockquote
cite="mid:CANKDr1L1cr7iPS3GtzrRwqJYkqDTufKYFtmb1Tu5gF+pR2YPnw@mail.gmail.com"
type="cite">
<div dir="ltr">
<div>
<div>0 > Teoreticky bych se u každé budovy mohl zeptat
WFS a korigované souřadnice, ale je to zase další dotaz do
sítě, další zdržení během trasování.<br>
</div>
*** tak se zeptejme WFS předem hromadně přes BBOX či podobně.<br>
<br>
</div>
</div>
</blockquote>
<br>
Tak jestli se budu někdy nudit, tak se na to možná kouknu.<br>
<br>
<blockquote
cite="mid:CANKDr1L1cr7iPS3GtzrRwqJYkqDTufKYFtmb1Tu5gF+pR2YPnw@mail.gmail.com"
type="cite">
<div dir="ltr">
<div>> Pro korekci tohoto posunu se dá použít korekční Grid (
<a moz-do-not-send="true"
href="http://freegis.fsv.cvut.cz/gwiki/S-JTSK_/_Grid"
target="_blank">http://freegis.fsv.cvut.cz/gwi<wbr>ki/S-JTSK_/_Grid</a>
), který ovšem po <br>
> změně algoritmu nedává správná data, takže přepočet není
správný.<br>
</div>
*** nic takového se neprokázalo. ;)<br>
<div><br>
</div>
</div>
</blockquote>
<br>
Fááákt? A proč mám sakra tady v Beskydech ty rozdíly :-D<br>
<br>
<blockquote
cite="mid:CANKDr1L1cr7iPS3GtzrRwqJYkqDTufKYFtmb1Tu5gF+pR2YPnw@mail.gmail.com"
type="cite">
<div dir="ltr">
<div>> No a celé je to o tom, jak získat opravený Grid, aby
objekty natrasované z RUIANu co nejvíce pasovaly na KM. <br>
> Proběhly tady nějaké pokusy, byla na to diplomka, pan
Souček z ČÚZK slíbil, že se přes vánoce na ten algoritmus <br>
> mrkne a dá vědět, který přesně se používá, ale zatím vše
selhalo. Takže se stále pro přepočet používá starý Grid, který
<br>
> však nedává přesné výsledky.<br>
</div>
<div>*** ještě bych možná dodal, že ČUZK používá 7prvkový klíč +
dotransformaci(JTSK-JTSK05), kdežto grid jde na to přímo.<br>
<br>
<br>
</div>
</div>
</blockquote>
<br>
Já nemluvit jazyk tvého kmene.<br>
<br>
Marián<br>
<br>
<blockquote
cite="mid:CANKDr1L1cr7iPS3GtzrRwqJYkqDTufKYFtmb1Tu5gF+pR2YPnw@mail.gmail.com"
type="cite">
<div dir="ltr">
<div>ha<br>
</div>
<div>hanoj<br>
</div>
</div>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>