<html><body>no pro kontrolu rozsahu kaluží lze využít ortofoto<br>Vodní toky z DIBAVODU procházející přes pole taguji jako tunnel : culvert spolu s layer -1<br>Potoky s občas tekoucí vodou taguji intermittent : yes<br><br>Pražák<br><p>---------- Původní zpráva ----------<br>Od: majka <majka.zem+talk@gmail.com><br>Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org><br>Datum: 1. 2. 2017 18:38:40<br>Předmět: Re: [Talk-cz] Fwd: Vodstvo ČR</p><br><blockquote><div dir="ltr"><div><div><div>DIBAVOD je, minimálně lokálně, příliš "aktivní". <br><br>Máme toho naimportováno spoustu, kde netuším co to může být. Minimálně spousta "potoků" je maximálně zarostlý žlab, dávno překopaný silnicí, nebo nějaký podzemní tok, kde absolutně netuším jak zkontrolovat. Jen na povrchu kde nic tu nic. Totéž různé "kaluže", které v tomhle rozsahu byly naposledy před dvaceti lety, zahradní jezírka která dávno vzal čas a podobně.<br><br></div>Pokud má někdo nápad co s tím, dejte vědět. Mazat se mi to jen tak nechce, občas nějaký tok "strčím pod zem" nebo upravím rozsah těch kaluží pokud to moc bije do očí. Jak se to řešilo při importu? <br></div></div><div><div><div><div><br><br></div></div></div></div></div>
_______________________________________________<br>Talk-cz mailing list<br>Talk-cz@openstreetmap.org<br>https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz<br></blockquote></body></html>