<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
<div class="moz-cite-prefix">Dne 21.2.2017 v 23:39 Marián Kyral
napsal(a):<br>
</div>
<blockquote cite="mid:8677257f-3dfd-43a6-cf39-c2620dfb3d74@email.cz"
type="cite">
<meta content="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">
<div class="moz-cite-prefix">Dne 21.2.2017 v 21:22 Petr Vozdecký
napsal(a):<br>
</div>
<blockquote cite="mid:Tq.IhK.6B4IEyXvFfQ.1OhA5j@seznam.cz"
type="cite">interesantni, toto jsem jeste nikdy nevidel... ta
data jsou uz v OSM? Nebo je to jen nejaky "mezinastroj" pred
importem do OSM?<br>
jak mam postupovat (ja i kdokoliv jiny) abychom nyni ta data
upravili (typicky posun z adresy blizkeho domu na skutecnou
polohu) a bylo prehledne co uz je hotove atd.<br>
1.12.2015 23:52<br>
</blockquote>
<br>
Takový malý návod jsem sepsal pro import České spořitelny (který
se neuskutečnil, bo Dalibor slíbil sehnat souhlas a na tom to
skončilo :-( ). Ten email jsem posílal 1.12.2015 23:52. Tak můžete
pohledat v archívu.<br>
<br>
Marián<br>
<br>
</blockquote>
<br>
TODO pro mne: <br>
* příležitostně doplnit anglickou wiki stránku
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://wiki.openstreetmap.org/wiki/POI_Importer">https://wiki.openstreetmap.org/wiki/POI_Importer</a> a přidat českou
verzi.<br>
<br>
Marián<br>
<br>
<blockquote cite="mid:8677257f-3dfd-43a6-cf39-c2620dfb3d74@email.cz"
type="cite">
<blockquote cite="mid:Tq.IhK.6B4IEyXvFfQ.1OhA5j@seznam.cz"
type="cite">vop<br>
<br>
<p>---------- Původní zpráva ----------<br>
Od: Jakub Konečný <a moz-do-not-send="true"
class="moz-txt-link-rfc2396E"
href="mailto:konecny92@gmail.com"><konecny92@gmail.com></a><br>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <a moz-do-not-send="true"
class="moz-txt-link-rfc2396E"
href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org"><talk-cz@openstreetmap.org></a><br>
Datum: 21. 2. 2017 19:10:33<br>
Předmět: Re: [Talk-cz] Data z magistratu Brna - poštovní
schránky</p>
<br>
<blockquote>
<div dir="ltr">
<div>
<div>
<div>Ahoj,<br>
</div>
naklikal jsem brněnské schránky (zatím bez okolních měst
a vesnic, které obsluhují brněnské depa), u kterých
chyběly souřadnice, do GPX a Marián je přidal jako
vrstvu do POI Importeru. Podle mě super nástroj na
mapování schránek: <a moz-do-not-send="true"
href="http://osm.kyralovi.cz/POI-Importer-testing/#map=14/49.2137/16.5764&datasets=CZECPbox;CZECPboxBrno">http://osm.kyralovi.cz/POI-Importer-testing/#map=14/49.2137/16.5764&datasets=CZECPbox;CZECPboxBrno</a><br>
<br>
</div>
<div>Pokusím se postupně projít a domapovat sever, kde
bydlím.<br>
</div>
<div><br>
</div>
PS: Musel jsem ve Firefoxu vymazat mezipaměť, aby se mi
zobrazila i ta nová vrstva.<br>
<br>
</div>
Jakub Konečný<br>
<div><br>
</div>
</div>
_______________________________________________<br>
Talk-cz mailing list<br>
<a moz-do-not-send="true" class="moz-txt-link-abbreviated"
href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a moz-do-not-send="true" class="moz-txt-link-freetext"
href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
</blockquote>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a moz-do-not-send="true" class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a moz-do-not-send="true" class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>