<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<div class="moz-cite-prefix">Dne 30.8.2017 v 20:29 Marián Kyral
napsal(a):<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:a95e451d-c672-2a02-0eeb-33d69feaedb5@email.cz">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<div class="moz-cite-prefix">Dne 30.8.2017 v 19:22 Jan Macura
napsal(a):<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:CAL3KpHy1XXLZcjvKWAX0YHEk=kste1uwsNW6j3oJ7J_kDjeTWg@mail.gmail.com">
<div dir="ltr">Ahoj,<br>
<div>
<div class="gmail_extra"><br>
<div class="gmail_quote">2017-08-30 11:48 GMT+02:00 Marián
Kyral <span dir="ltr"><<a
href="mailto:mkyral@email.cz" target="_blank"
moz-do-not-send="true">mkyral@email.cz</a>></span>:<br>
<blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0
.8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">
<div>A dá se to nějak porovnat s katastrem? <br>
<br>
Třeba přehrada Olešná u FM, se dle katastru
oficiálně jmenuje "VODNÍ NÁDRŽ OLEŠNÁ"<br>
</div>
</blockquote>
<div><br>
</div>
<div>jestli někam koukat pro jméno, tak do <a
href="http://geoportal.cuzk.cz/default.aspx?mode=TextMeta&text=geonames_uvod&side=geonames&menu=26"
moz-do-not-send="true">Geonames</a>. I když v
současnosti už by to mělo být převážně shodný s KN
mapou.</div>
<div><br>
</div>
<br>
</div>
</div>
</div>
</div>
</blockquote>
<br>
Hmm, tak v tomto případě je v GeoNames: v. n. Olešná, tedy to co
je/bylo v OSM - právě se to chystám změnit :-D<br>
<br>
</blockquote>
<br>
… a nedaleké Žermanice mají v katastru "Žermanická přehrada" a v
GeoNames: "v. n. Žermanice" - co je tedy oficiální název?<br>
<br>
Marián<br>
<br>
<br>
</body>
</html>