<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<div class="moz-cite-prefix">Jo, to je rozumný požadavek. Zkusím na
to kouknout. Minimálně na tu webovou část.<br>
<br>
Marián<br>
<br>
Dne 14.9.2017 v 15:23 Václav Kroupar napsal(a):<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:2M.gHxQ.7zecozQ9SGe.1PkeAw@seznam.cz">
<p>Přimlouvám se k tomu, aby fotky fotky označené jako "smazat"
či "rozmazané" nebyly brány v potaz při generování GPX
nevyfocených rozcestníků i při zobrazení na mapě. Stoupne tím
šance na jejich kvalitní vyfocení.</p>
<p>Vašek<br>
</p>
<aside>
---------- Původní e-mail ----------<br>
Od: majka <a class="moz-txt-link-rfc2396E" href="mailto:majka.zem+talk@gmail.com"><majka.zem+talk@gmail.com></a><br>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic
<a class="moz-txt-link-rfc2396E" href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org"><talk-cz@openstreetmap.org></a><br>
Datum: 14. 9. 2017 14:56:18<br>
Předmět: Re: [Talk-cz] PhotoDB uzivatel Skeptik
</aside>
<br>
<blockquote data-email="majka.zem+talk@gmail.com">
<div dir="ltr">Zase se tady neshodneme - jen namátkou,
rozcestník CB124 nebo CB374 se neukazuje <a
href="http://osm.fit.vutbr.cz/OsmHiCheck/gp/"
moz-do-not-send="true">v souborech chybných rozcestníků</a>,
protože fotky má, ale nečitelné. Obdobně jsou na tom další
rozcestníky po okolí, kde jsou fotky označené jako nečitelné.
<div>Neukazují se ani při zobrazení "chybných rozcestníků" na
mapě, ukazují se mezi "foto rozcestníků" a je třeba se
dostat na relativně velké přiblížení, aby se ukázaly
jednotlivé ikony a ne ten počet v okolí, pokud je toho na
kousku víc a něco z toho je správně. </div>
<div><br>
</div>
<div>Takže si tím blokujeme správné vyfocení, pokud se někdo
inspiruje tady ohledně toho, co je třeba jít vyfotit.</div>
<div><br>
</div>
<div>To, že ten rozcestník je nebo byl na místě, by mělo být
zajištěno pouhým odkontrolováním v task manageru. K tomu
takovouhle fotku nepotřebujeme, a k ničemu jinému není.</div>
<div><br>
</div>
<div>V téhle chvíli zkrátka nemáme informaci o tom, existují
rozcestníky, které jakousi fotku mají, ale z jakéhokoli
důvodu není v pořádku. </div>
<div>Jen tak mimo - stále také ukazujeme některé "fotky", kde
při uploadu došlo k problémům. Konkrétní příklad nemám, ale
je tam opět minimálně jedna moje.</div>
<div><br>
</div>
<div>Majka</div>
<div>
<div><br>
<div>2017-09-14 13:44 GMT+02:00 Tom Ka <span dir="ltr"><<a
href="mailto:tomas.kasparek@gmail.com"
moz-do-not-send="true">tomas.kasparek@gmail.com</a>></span>:<br>
<blockquote style="margin:0px 0px 0px
0.8ex;padding-left:1ex">Dne 14. září 2017 13:12 Marián
Kyral <<a href="mailto:mkyral@email.cz"
moz-do-not-send="true">mkyral@email.cz</a>>
napsal(a):<br>
<span>> A jen jako poznámka - opravdu bych uvítala,
kdyby se fotky označené jako<br>
> "smazat" či "rozmazané" z databáze vymazaly,
případně vyřadily někam jinam.<br>
> Jak již bylo řečeno, pokud jsou u rozcestníku
jediné, blokují jeho zařazení<br>
> do přehledů rozcestníků, které je třeba
vyfotit.<br>
><br>
><br>
> Ahoj, jak to myslíš? Nekvalitní/smazané fotky
se přece zobrazují s<br>
> rozmazanou ikonou. A předpokládám, že Tom
takové fotky ignoruje.<br>
<br>
</span>pozor, ignoruju je jen v seznamu nevyuzitych
fotek, jinak jsou<br>
normalne sparovany, protoze porad poskytuji informaci
o tom jak to na<br>
miste vypada/vypadalo, takze podle mne ma smysl je
pouzit. Alespon<br>
dokud s takto problematickyma fotkama nejde lepe
pracovat na urovni<br>
vlastni PhotoDB.<br>
<br>
Jinak ohledne workshopu na SotM ano, s tim rozhodne
pocitam.<br>
<br>
Bye<br>
<div>
<div><br>
______________________________<wbr>_________________<br>
Talk-cz mailing list<br>
<a href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org"
moz-do-not-send="true">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a
href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
rel="noreferrer" moz-do-not-send="true">https://lists.openstreetmap.<wbr>org/listinfo/talk-cz</a><br>
</div>
</div>
</blockquote>
</div>
<br>
</div>
</div>
</div>
_______________________________________________<br>
Talk-cz mailing list<br>
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
</blockquote>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>