<p style="padding:0 0 0 0; margin:0 0 0 0;">Spíš jde o to, jestli to mám správně označeno. V navigaci se to může změnit, pokud to nějak zvládne, ale hlavně aby to bylo dobře v mapě zadáno.</p>
<p style="padding:0 0 0 0; margin:0 0 0 0;"> </p>
<p style="padding:0 0 0 0; margin:0 0 0 0;">Marek Polák</p>
<p style="padding:0 0 0 0; margin:0 0 0 0;"> </p>
<p style="padding:0 0 0 0; margin:0 0 0 0;">______________________________________________________________<br />
> Od: Pavel Machek <pavel@ucw.cz><br />
> Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org><br />
> Datum: 05.01.2018 22:25<br />
> Předmět: Re: [Talk-cz] Jednosměrka<br />
></p>
On Fri 2018-01-05 19:58:13, Jiří Komárek wrote:<br />
> Nejsem si 100 % jistý, ale řekl bych, že "chyba" bude v navigaci: zřejmě<br />
> neumí navigovat podle ročních období. Dotaz bych vedl na vývojáře navigace<br />
> (a tady si nejsem jist, zda-li budou ochotní takovouto funkcionalitu přidat.<br />
> Přeci jen, je to dost speciální případ)<br />
<br />
Tohle je pro navigaci... celkem problem. Predstavte si ze vyjizdite na<br />
konci brezna...<br />
<br />
Spousta navigaci ma predpocitana reseni (aby umeli hledat "hned" a<br />
netrvalo to 10 sekund)... a tam ta podminena jednosmerka nejspis<br />
nepujde rozume udelat :-(.<br />
Pavel<br />
<br />
<br />
<br />
-- <br />
(english) <a href="http://www.livejournal.com/~pavelmachek">http://www.livejournal.com/~pavelmachek</a><br />
(cesky, pictures) <a href="http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html">http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html</a><br />
<br />
<br />
----------<br />
<br />
_______________________________________________<br />
Talk-cz mailing list<br />
Talk-cz@openstreetmap.org<br />
<a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br />