<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<div class="moz-cite-prefix">Dne 12.3.2018 v 10:43 majka napsal(a):<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:CANYEHy7NomjgNzdnWuPD+9rr5NjX4sNsm4A6Qw5AfYoZWxWFQQ@mail.gmail.com">
<div dir="ltr">Je možné nějak zjistit, proč se jedna schránka
nechce propojit <a
href="http://osm.kyralovi.cz/POI-Importer-testing/#map=19/48.8229/14.5075&datasets=CZECPbox"
moz-do-not-send="true">v poi importeru</a>?
<div>Jedná se o schránku č. 37271:414, ve statistikách je vcelku
správně označená jako "částečně" díky vzdálenosti, ale
poi-importer tu schránku <a
href="https://www.openstreetmap.org/node/5424176427#map=19/48.83355/14.49153&layers=D"
moz-do-not-send="true">v osm</a> ignoruje.</div>
<div>Jde mi víceméně o to, jestli nepřehlížím nějaký zřejmý
důvod.</div>
</div>
</blockquote>
<br>
Ahoj,<br>
mám tam omezení na < 1km. Tahle schránka je dál, takže se
souřadnice z OSM ignorují. Nicméně díky chybě tam zůstane nepravdivá
zpráva, že souřadnice byly převzaty z OSM.<br>
Přemýšlím jak to ošetřit. Asi přidám možnost potvrzení, že
souřadnice z OSM jsou správně a mají být použity bez ohledu na
vzdálenost k ČP.<br>
<br>
Marián<br>
<br>
</body>
</html>