<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<p>Vzhled může být první indikátor, ale moc bych se jím neřídil: my
jsme teď udělali tool, kde ti stačí doslova šest klinutí a máš
mapu, která na první pohled vypadá jako kterákoliv jiná mapa
(Google, Here, nové Azure maps, ...). Případně mohou používat OSM
renderovací nástroj nad svými daty.<br>
</p>
<p><br>
</p>
<p>Co je důležité jsou právě ta data: vím například, že tento potok
- <a class="moz-txt-link-freetext" href="https://www.openstreetmap.org/way/200974265">https://www.openstreetmap.org/way/200974265</a> (a jeho pokračování
až do Zábrany) na žádné jiné mapě není (protože který blázen by
tam lezl, aby jej zaměřil, že...), tudíž kdekoliv se vyskytuje,
jde o OpenStreetMap (ať už vypadá jakkoliv).<br>
</p>
<br>
<div class="moz-cite-prefix">On 23.5.2018 10:37, Jan Sten Adámek
wrote:<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:1638c256110.2785.746edd669e07914179feb9f6957a06e3@adamek.online">
<div dir="auto">Ahoj,</div>
<div dir="auto"><br>
</div>
<div dir="auto">ta mapa nevypadá, že by byla z dat OSM. U Chebu
jsem dělal obchvat II/214, ten tam zakreslený je, ale původní
průtah je tam pořád zakreslený jako silnice II. třídy, který
jsem přitom zároveň odznačil. Také má jinak zakreslené třídy
silnic na dálniční křižovatce na sever od Chebu.</div>
<div dir="auto"><br>
</div>
<div dir="auto">Sten</div>
<div dir="auto"><br>
</div>
<div dir="auto"><br>
</div>
<div dir="auto"><br>
</div>
<div id="aqm-original" style="font-family: sans-serif; font-size:
12pt; color: black;">
<div class="aqm-original-body">
<div style="color: black;">
<p style="color: black; font-size: 10pt; font-family: Arial,
sans-serif; margin: 8pt 0;">En 23 de mayo de 2018 09:55:18
Pavel Zbytovský <a class="moz-txt-link-rfc2396E" href="mailto:zbytovsky@gmail.com"><zbytovsky@gmail.com></a> escribió:</p>
<blockquote type="cite" class="gmail_quote" style="margin: 0
0 0 0.75ex; border-left: 1px solid #808080; padding-left:
0.75ex;">
<div dir="ltr">Ahoj,
<div><br>
</div>
<div>české dráhy mají v RailJetech pěkný informační
portál po připojení na jejich wifi. Obsahuje
samozřejmě i mapu s aktuální polohou, a hned po první
shlédnutí mi začala nápadně připomínat OSMBright.
Dokázali byste to ze screenshotu někdo odvodit?
Copyright tam žádný není.</div>
<div>
<div>Dle všeho se jedná o českou platformu Passangera
(<a href="http://www.passengera.com/"
moz-do-not-send="true">http://www.passengera.com/</a>).</div>
</div>
<div><br>
</div>
<div>Další nápadný prvek byl, že mají render pouze pro
ČR+SR+Rakousko, což je přesně způsob jakým bych také
postupoval s OSM daty :) Offline render mají v zoomu
6-12.</div>
<div><br>
</div>
<div>Pavel </div>
<div><br>
</div>
<div>PS: jinak udělané to mají fakt pěkně, skoro bych to
přidal do galerie na <a href="http://osmap.cz"
moz-do-not-send="true">osmap.cz</a>.. :)</div>
</div>
_______________________________________________<br>
Talk-cz mailing list<br>
<a class="aqm-autolink aqm-autowrap"
href="mailto:Talk-cz%40openstreetmap.org"
moz-do-not-send="true">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a class="aqm-autolink aqm-autowrap"
href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
moz-do-not-send="true">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
<a class="aqm-autolink aqm-autowrap"
href="https://openstreetmap.cz/talkcz"
moz-do-not-send="true">https://openstreetmap.cz/talkcz</a><br>
</blockquote>
</div>
</div>
</div>
<div dir="auto"><br>
</div>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://openstreetmap.cz/talkcz">https://openstreetmap.cz/talkcz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>