<div dir="ltr"><div>pro používání je třeba něco provést - například aktuializovat tracer nebo něco jiného?</div><div>Pražák<br></div></div><div class="gmail_extra"><br><div class="gmail_quote">Dne 25. května 2018 7:31 Marián Kyral <span dir="ltr"><<a href="mailto:mkyral@email.cz" target="_blank">mkyral@email.cz</a>></span> napsal(a):<br><blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0 .8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex"><div><div>Ahoj,</div><div>tak jsem se konečně zdravě naštval, neb jsme narazil na pár míst, kde dochází ke změně multipolygon -> jednoduchá cesta a nechtělo se mi ty multipolygony mazat ručně, trochu se v tom pohrabal, něco umazal, něco přidal a vypadá to, že to dokonce i funguje. Následně jsem povolil i přetrasování jednoduché cesty která je jako inner ve větším multipolygonu - les, residental area.</div><div><br></div><div>Ještě se mrknu na změnu multipolygon -> multipolygon - tam to asi bude trochu složitější, ale snad se taky povede.<br></div><div><br></div><div>Snad jsem to moc nerozbil. Pokud narazíte na problém, dejte vědět.</div><div><br></div><div>Marián<br></div><div><br></div><aside>
---------- Původní e-mail ----------<br>
Od: Marián Kyral <<a href="mailto:mkyral@email.cz" target="_blank">mkyral@email.cz</a>><br>
Komu: <a href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org" target="_blank">talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
Datum: 8. 5. 2018 20:25:47<br>
Předmět: Re: [Talk-cz] LPIS tracer a multipolygony
</aside><br><blockquote>
<div>
<div>Dne 8.5.2018 v 12:33 Jan Macura
napsal(a):<br>
</div>
<blockquote>
<div dir="ltr">
<div>
<div>
<div>
<div>Pěkný sváteční den,<br>
<br>
</div>
začal jsem v poslední době používat pLPIS tracer. Proč
velká část mých snah o jeho použití končí hláškou:<br>
<i>"Přetrasování tohoto typu multipolygonu není v současné
době podporováno"</i>?<br>
</div>
Mám pocit, že se to týká úplně všech multipolygonů...<br>
</div>
</div>
</div>
</blockquote>
<br>
Viz:
<a href="https://www.superlectures.com/openalt2017/tracer-lpis-aktualizace-natrasovanych-poli-a-jak-se-vyhnout-problemum" target="_blank">https://www.superlectures.com/<wbr>openalt2017/tracer-lpis-<wbr>aktualizace-natrasovanych-<wbr>poli-a-jak-se-vyhnout-<wbr>problemum</a><br>
<br>
Důvodů může být více. Ve zkratce:<br>
<br>
* Změna z multipolygonu na normální polygon<br>
* V multipolygonu se nachází otagovaný vnitřní polygon
(natural=wood, natural=scrub...)<br>
* Přetrasovávaný mutipolygon pole je jako inner v nějakém jiném
multipolygonu (třeba landuse=residental)<br>
* Outer cesta se skládá z více segmentů<br>
* ...<br>
<br>
Bohužel aktuálně na to nemám prostor. Navíc moc nerozumím tomu
kódu, který dělal Martin Švec a to je přesně to co je potřeba
upravit :-(<br>
<br>
Marián<br>
<br>
<blockquote>
<div dir="ltr">
<div>
<div><br>
</div>
Díky<br>
</div>
H.<br>
</div>
<br>
<div></div>
<br>
<pre>______________________________<wbr>_________________
Talk-cz mailing list
<a href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org" target="_blank">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" target="_blank">https://lists.openstreetmap.<wbr>org/listinfo/talk-cz</a>
<a href="https://openstreetmap.cz/talkcz" target="_blank">https://openstreetmap.cz/<wbr>talkcz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</div>______________________________<wbr>_________________<br>Talk-cz mailing list<br><a href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org" target="_blank">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br><a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" target="_blank">https://lists.openstreetmap.<wbr>org/listinfo/talk-cz</a><br><a href="https://openstreetmap.cz/talkcz" target="_blank">https://openstreetmap.cz/<wbr>talkcz</a><br></blockquote></div><br>______________________________<wbr>_________________<br>
Talk-cz mailing list<br>
<a href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" rel="noreferrer" target="_blank">https://lists.openstreetmap.<wbr>org/listinfo/talk-cz</a><br>
<a href="https://openstreetmap.cz/talkcz" rel="noreferrer" target="_blank">https://openstreetmap.cz/<wbr>talkcz</a><br>
<br></blockquote></div><br></div>