<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<div class="moz-cite-prefix">On 9/12/18 1:26 PM, Marián Kyral wrote:<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:2k.Yr1Y.5sK5YDpb2%7D3.1RcFVz@seznam.cz">
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=UTF-8">
<br>
<aside>
---------- Původní e-mail ----------<br>
Od: Martin Měřinský <a class="moz-txt-link-rfc2396E" href="mailto:mermar@centrum.cz"><mermar@centrum.cz></a><br>
Komu: <a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org">talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
Datum: 12. 9. 2018 12:23:01<br>
Předmět: Re: [Talk-cz] Poštovní schránky
</aside>
<br>
<blockquote data-email="mermar@centrum.cz">On Wed, 2018-09-12 at
12:15 +0200, Jan Macura wrote:<br>
> Guinejský záliv zní podezřele blízko Null islandu<br>
> <a class="moz-txt-link-rfc2396E" href="https://en.wikipedia.org/wiki/Null_Island"><https://en.wikipedia.org/wiki/Null_Island></a>, takže
nejspíš schránka<br>
> bez souřadnic.<br>
<br>
To předpokládám, ale neznamená to, že je to v GPX exportu dobře
;-)<br>
</blockquote>
<p><br>
</p>
<p>Tak už vím čím to je.</p>
<p><br>
</p>
<p>Vypadl mi tam krok, kdy se ke schránkám s chybějícími
souřadnicemi doplnily bokem reverzně geokódované souřadnice.</p>
<p>Pustil jsem, takže teď už by to mělo být lepší, ale přesto tam
je cca 100 schránek ke kterým zatím ty souřadnice nejsou a budu
je muset doplnit ručně. Většina pochází z toho přesunu.</p>
<p><br>
</p>
<p>Večer na to mrknu.<br>
</p>
Marián<br>
</blockquote>
<br>
Tak si s tím teď hraji, zůstalo mi 44 schránek na geokódování, tak
to dělám ručně.<br>
Nicméně kdo najde schránku 41007:221 je u mně borec :-D<br>
<br>
<tt>41007;Depo Lovosice 70;221;;;;náves;;;;12:05;1-5 - pracovní dny
(pondělí až pátek)</tt><br>
<br>
Marián<br>
<br>
</body>
</html>