<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<p>A odpovím si sám: pokud nedošlo k novému vývoji, tak ne:
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://northafricapost.com/24537-popular-demands-put-pressure-on-algeria-to-open-borders-with-morocco.html">http://northafricapost.com/24537-popular-demands-put-pressure-on-algeria-to-open-borders-with-morocco.html</a>
(hranice mezi Alžírskem a Marokem jsou uzavřeny od roku 1994
(!!!))</p>
<p><br>
</p>
<p>Takže se nejedná o chybu v OSM, ale ta chyba je v realitě...<br>
</p>
<div class="moz-cite-prefix">On 24. 11. 18 10:58,
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:xkomczax@centrum.cz">xkomczax@centrum.cz</a> wrote:<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:12689f96-d1c2-c704-2276-583e21bf6104@centrum.cz">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
<p>Ahoj,</p>
<p><br>
</p>
<p>řekl bych, že je to kvůli tomuto node: <a
class="moz-txt-link-freetext"
href="https://www.openstreetmap.org/node/3103257716"
moz-do-not-send="true">https://www.openstreetmap.org/node/3103257716</a>
s access=no. Jestli je to chyba nevím, je tam tag:
"designation=border closed permamently" (divný tag, ale chápu co
tím chtěl autor říct). Je to tam už tři roky a tady od počítače
těžko zjistím, jestli už to otevřeli...</p>
<p><br>
</p>
<p>Jirka Komárek<br>
</p>
<div class="moz-cite-prefix">On 24. 11. 18 10:50, Petr Vozdecký
wrote:<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:E%7BL.OfF.198mKm2dH1h.1R%7BHxg@seznam.cz">
<meta http-equiv="content-type" content="text/html;
charset=UTF-8">
Ahoj,<br>
muzete se prosim nekdo juknout na pricinu chyby v routovani?
Predpokladam, ze chyba bude v OSM... :(<br>
staci porovnat tyto routingy:<br>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://mapy.cz/s/3eoMW"
moz-do-not-send="true">https://mapy.cz/s/3eoMW</a><br>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://mapy.cz/s/3eoNO"
moz-do-not-send="true">https://mapy.cz/s/3eoNO</a><br>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<pre class="moz-quote-pre" wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org" moz-do-not-send="true">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" moz-do-not-send="true">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://openstreetmap.cz/talkcz" moz-do-not-send="true">https://openstreetmap.cz/talkcz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<pre class="moz-quote-pre" wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://openstreetmap.cz/talkcz">https://openstreetmap.cz/talkcz</a>
</pre>
</blockquote>
</body>
</html>