[Talk-dk] Nu er der da gået helt galt med adresseknuderne
Niels Elgaard Larsen
elgaard at agol.dk
Tor Jan 29 17:08:46 UTC 2015
On 29-01-2015 08:54, Stephen Møller wrote:
> Beklager, jeg ved ikke lige hvad der er sket her.
>
> Jeg for problemet løst inden for den næste halve time
Tak,
der er stadig nogle tilbage som fx:
http://www.openstreetmap.org/node/341049930
>
> Mvh
> Stephen
>
> Den 29. januar 2015 kl. 07.20 skrev Niels Elgaard Larsen
> <elgaard at agol.dk <mailto:elgaard at agol.dk>>:
>
> http://www.openstreetmap.org/#map=19/55.87609/12.49951
>
> Men en flot cirkel:
>
> Det er da godt, at adresseknuderne ikke længere hænger på veje og huse:
>
> --
> Niels Elgaard Larsen
>
> _______________________________________________
> Talk-dk mailing list
> Talk-dk at openstreetmap.org <mailto:Talk-dk at openstreetmap.org>
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-dk
>
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-dk mailing list
> Talk-dk at openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-dk
>
--
Niels Elgaard Larsen
Mere information om maillisten Talk-dk.