[Talk-ee] WMS reljeef
Joosep-Georg Järvemaa
joosep-georg.jarvemaa at eesti.ee
Wed Feb 1 20:52:53 GMT 2012
Kuupäeval 1. veebruar 2012 17:07 kirjutas Jaak Laineste <jaak atnutiteq.com>:
>
> "alus-geo" asemel "fotokaart" URL-is ja reljeef,foto peaksid toimivad layerid olema,
Oli natuke rohkem pusimist, kuna seni JOSMis kasutusel olnud Mercator
projektsioon pole selle fotokaardi poolt toetatud ja pidi seadma
projektsiooniks Lamber Zone (Estonia).
Mõnda aega katsetan siis sellist taustapilti:
wms:http://kaart.maaamet.ee/wms/fotokaart?FORMAT=image/jpeg&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&Layers=foto,rljf,HYB_hoone_nr,HYB_mahoone,HYB_rajatis,HYB_hoone,HYB_linnAnno_1,HYB_linnad_points,HYB_alev1,HYB_alev2,HYB_alevik1,HYB_alevik2,kylanimed,HYB_vetenimed10T_1,HYB_vetenimed50T,HYB_vallanimi,HYB_maakonna_nimi,HYB_roobasteed_10T,HYB_roobasteed_lai,HYB_raudtee_esmane_2,HYB_raudtee_esmane,HYB_pohimnt_nr,HYB_tugimnt_nr,HYB_korvalmnt_nr,HYB_mnt_nimed_asulates,HYB_tanavad_suunad,HYB_pohimnt,HYB_tugimnt,HYB_korvalmnt,HYB_ramp_yhendus,HYB_tee_muu,HYB_mnt_muu,HYB_kontrolljoon,HYB_kylajoon,riigipiir,HYB_halduspiir_0,HYB_halduspiir_1,HYB_halduspiir_2,HYB_halduspiirid_3m,HYB_halduspiirid_4m,HYB_tanavad_pohi_1,HYB_tanavad_jaotus_1,HYB_tanavad_10T,HYB_loodusnimed10T_1,HYB_kolvikud_vooluveed_1,HYB_seisuveed,HYB_seisuveed_KKR,HYB_seisuvveed_300T,HYB_vooluveed_10T,HYB_vooluveed_KKR_1,HYB_vooluveed_300T,HYB_mask_2,HYB_mask_1&SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
--
Joosep-Georg
More information about the Talk-ee
mailing list