[Talk-lt] Miškai ir ežerai
Mantas
sirexas at gmail.com
Tue Jul 28 07:40:48 UTC 2009
O tai ne geriau būtų miško sluoksnio lygi pažymėti kaip layer=-1, tuomet viskas,
ką dengia miškas išlys į viršų?
On 2009-07-28 09:23, Tomas Straupis wrote:
> Sveiki
> Persiųsiu šiek tiek informacijos iš Garmin žemėlapių generavimo
> sąrašo (mkgmap-dev).
> Kalba ten buvo apie tai, kad aplink Labanorą esantys miškai KARTAIS
> uždengia ežerus, kartais neuždengia. T.y. ežeras kartais matosi, o
> kartais nesimato.
> Tai galutinė išvada buvo pataisyti duomenis: padaryti miškuose
> "skyles" (multipolygon)
> "the data is wrong in the first place. a lake and a forest can't be in
> the same place. the forest should be created as multipolygon with all
> the lakes as inner ways."
> Kaip suprantu, tas pats bus ir su pastatais, kurie persidengia su
> miškais. Sakykim va šita Sapiegos ligoninė:
> http://www.openstreetmap.org/?lat=54.69776&lon=25.31056&zoom=16&layers=B000FTF
> Tai va.
> Na o iš gerų dalykų pusės - mes peržengėm 16 tūkstančių km kelių
> ribą. Su kuo visus ir sveikinu :)
> --
> Tomas Straupis
> _______________________________________________
> Talk-lt mailing list
> Talk-lt at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt
--
programuotojas
Mantas Zimnickas
Blog: http://sirex.lt/
Jabber: sirexas at gmail.com
Email: mantas at evp.lt
GPG: http://sirex.lt/pubkey.asc
More information about the Talk-lt
mailing list