[Talk-lt] Lietuvos miesteliai
sirex
sirexas at gmail.com
Sun Nov 22 19:01:49 UTC 2009
Ar pastebėjote, kad Lietuvoje gan prasta situacija su miestelių pavadinimais.
Tuo tarpu Baltarusijoje, sužymėti ne tik visi miesteliai su pavadinimais, bet ir
pažymėtos miestelių ribos!
Gal kas nors žino iš kur gauti visų Lietuvos miestelių koordinates? Būtų galima
parašyti skriptą, kuris sugeneruotų OSM failą, kurį vėliau galėtume įtraukti į
OSM duomenų bazę.
Beje, pastebėjau, kad Lietuviška Vikipedija, turi miestelių koordinates:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_miesteliai
Gal galima koordinates paimti iš ten?
Turite kokių minčių?
--
Mantas aka sirex
__o /\
_ \<,_ -- GetOpenId.com/sirex -- /\/ \
___(_)/_(_)_____________________________/_/ \
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
We're all in this alone.
-- Lily Tomlin
-------------- next part --------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: not available
Type: application/pgp-signature
Size: 198 bytes
Desc: not available
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lt/attachments/20091122/7e70c385/attachment.sig>
More information about the Talk-lt
mailing list