[Talk-lt] Stovėjimo aikštelės
Aidas Kasparas
a.kasparas at gmc.lt
Sat Nov 27 11:04:05 UTC 2010
On 2010.11.27 10:30, Tomas Straupis wrote:
> Sveiki
>
> Vakar išgirdome pastabėlę dėl stovėjimo aikštelių. T.y. kad kartais
> kiemai pažymimi kaip stovėjimo aikštelės (konkrečiai šiuo atveju -
> uždaras kiemas, kur gyventojai kovoja, kad niekas kitas neužimtų jų
> vietų).
> Pavyzdys:
> http://osm.org/go/0lP6OxFL_--
>
> Kaip suprantu, tokių aikštelių žymėjimą reikėtų keisti į area=yes?
>
OSM wiki angliškas ir rusiškas variantai teigia skirtingus dalykus.
EN [ http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:amenity%3Dparking ]
The distinction between public parking lots, customer parking lots (such
as at cinemas etc.), and private parking lots (such as for staff in a
business park) is handled with access=* tags.
RU [ http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Tag:amenity%3Dparking ]
Обычно, таким образом, отмечаются только общественные автостоянки,
автостоянки компаний. Частные стоянки не отмечаем, чтобы тем людям,
которые ищут стоянку, не запутаться.
Asmeniškai aš būčiau už angliško principo naudojimą, nes jis tiksliau
aprašo realybę. O toliau jau osm duomenų vertimo į konkrečios
navigacijos programos formatą reikalas. Jei navigacijos programa turi
galimybę atskirti (ir skirtingai parodyti) viešas stovėjimo aikšteles
nuo privačių ir kitokių, turinčių apribojimų, programai reikia apie
visas pasakyti. Jei programa šito nemoka, tada neviešas taškines vietas
reikėtų ignoruoti, o teritorines keisti kelio gabalais be jokių
nurodymų, kad tai stovėjimo vieta.
--
Aidas Kasparas
IT administrator
GM Consult Group, UAB
+370 686 08473
http://www.gmc.lt
More information about the Talk-lt
mailing list