[Talk-lt] Mapnik
Ramas
ieskok at ramuno.lt
Thu Apr 14 14:52:05 UTC 2011
Kkad mapnik'as galėtų korektiškai generuoti žemėlapius, reikia šiektiek
"paruošti" duomenis. Tai atlieka osm2pgsql.
2011/4/14 Tomas Straupis <tomasstraupis at gmail.com>
> 2011 m. balandis 14 d. 15:22, Ramas rašė:
> > viešo transporto sluoksnį
> > (http://openmap.lt/?zoom=12&lat=54.67022&lon=25.29135&layers=B00FFTTF)
> > generuoju mapnik pagalba.
>
> O duomenis iš osm (xml) failo imi ar prieš tai juos į postgresą užkrauni?
>
> Aš mat bandžiau žemėlapį tiesiai iš osm failo generuoti, bet tada su
> relation ir multipolygon tragedija gaunasi... (arba nemoku)
>
> --
> Tomas Straupis
>
> _______________________________________________
> Talk-lt mailing list
> Talk-lt at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt
>
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lt/attachments/20110414/ef37ffd8/attachment.html>
More information about the Talk-lt
mailing list