[Talk-lt] Miestai, kaimai ir sodybos. tag'u parinkimas
Ramas
ieskok at ramuno.lt
Thu Dec 1 16:52:43 UTC 2011
Pritariu. Juk reiktų kreipti dėmesį į kokybę, o ne į kiekybę. Svarbiausius
miestus/kaimus mes jau turim, o dėl tų visų trūkstamų ir neaktualių neverta
teršti osm abejotinos kokybės duomenimis.
P.S. galiu atskleist paslaptį, kad greitu metu osm.ramuno.lt bus visų
adresų indeksas, o tada matysim realią situaciją, kur ir kiek trūksta tų
gyvenviečių.
2011/12/1 Albertas Agejevas <alga at pov.lt>
> On Thu, Dec 01, 2011 at 03:47:53PM +0200, Tomas Straupis wrote:
> > 2011 m. gruodis 1 d. 14:57, Valdas rašė:
> > > Ar galima būtų automatiškai, tarkim per scriptą užkrauti gyvenviečių
> > > pavadinimus su koordinatėmis?
>
> Panašu, kad LT kaimų duomenys yra iš JAV kariškių ar tai CŽV duombazės
> (nepamenu, kaip vadinasi, bet ten viešai prieinami tekstiniai failai
> su viso pasaulio visų kaimų pavadinimais ir alternatyviais
> pavadinimais.) Problema ta, kad koordinatės nurodytos vienos minutės
> tiklumu -- t.y. šiaurės-pietų kryptimi rezoliucija yra viena jūrmylė,
> vidutinė paklaida virš 900 m! Ar verta tokius duomenis masiškai
> krauti į žemėlapį? Nemanau.
>
> Albertas
>
> _______________________________________________
> Talk-lt mailing list
> Talk-lt at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt
>
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lt/attachments/20111201/e65cc46e/attachment.html>
More information about the Talk-lt
mailing list