[Talk-lt] Posūkių juostos
Aidas Kasparas
a.kasparas at gmc.lt
Mon Apr 21 21:57:25 UTC 2014
On 2014.04.21 23:06, Tomas Straupis wrote:
> Sveiki
>
> Gal galėtų tie, kas domėjosi ir žymėjo posūkių juostas pasidalinti patirtimi?
>
> Kalba apie informaciją, kurią vėliau sugeba panaudoti tarkim OsmAnd,
> kad artėjant prie sankryžos parodytų informaciją:
> * iš x juostos sukam į kairę arba važiuojame tiesiai
> * iš y, z juostos važiuojam tiesiai
> * iš q juostos sukam į dešinę
>
> Ar viskas vyksta pagal:
> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relations/Proposed/turn_lanes
>
> Gal kokių pastebėjimų, niuansų yra?
>
> Ačiū
>
Na, aš buvau sudėliojęs pagal
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:turn žiedus kelyje
Šiauliai-Radviliškis. Bet dabar matau, kad tie žiedai yra perdaryti
kiekvienai juostai savas kelias. Nežinau kodėl.
Šitas sudėliojimas veikė. Tiesa, sudėliojimas Kaunas-Marijampolė kelyje
prieš metus man paišydavo labai daug juostų tiesiai, nes suskaičiuodavo
ir priešpriešines juostas. Nežinau, gal vėliau buvo pataisyta. O daugiau
tai man atrodo nėra daug prižymėta...
--
Aidas Kasparas
More information about the Talk-lt
mailing list