[Talk-lt] Adresai kaimuose
Darius Žitkevičius
skystis at gmail.com
Mon Mar 31 16:36:59 UTC 2014
Mano nuomone reikėtu vesti taip, kaip yra užrašyta ant lentelių.
<
https://www.google.com/maps/@54.889476,23.837791,3a,25.9y,177.92h,80.44t/data=!3m4!1e1!3m2!1swKF55hS53NVrBZ3_mH_GVQ!2e0
>
Navigacijose ieškodami žmonės neįveda "Noreikiškių", veda "Noreikiškės".
Tokie mano argumentai :)
2014 m. kovas 31 d. 18:44, Paulius Zaleckas <paulius.zaleckas at gmail.com>rašė:
> Sveiki,
>
> Noriu patarimo kaip žymėti namų adresus kaimuose. Problema ta, kad kaimo
> pavadinimas yra pvz.: "Noreikiškės", o oficialus adresas pagal LP yra
> "Noreikiškių k.". Navigacijos softui spėju geriau kai jie vienodi... Tai
> kaip reikia/geriau žymėti?
>
> Paulius
>
> _______________________________________________
> Talk-lt mailing list
> Talk-lt at openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt
>
>
--
Darius Žitkevičius
Laimingas tas, kuris džiaugsmingai dirba ir džiaugiasi darbais, kuriuos
padarė. - J. V. Gėtė.
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lt/attachments/20140331/7e79b7ac/attachment.html>
More information about the Talk-lt
mailing list