[Talk-lv] Zemas precizitātes dati
Aleksejs Mjaliks
lists at keeper.lv
Tue Jul 21 07:48:52 BST 2009
On 2009.07.21, at 09:16, Rich wrote:
> piekriitu, ka labaak ieziimeet, lai gan reizeem tas rada probleemas
> - piemeeram, es izdrukaataa vai telefona kartee paskatos "ahaa, shis
> celjsh jau ieziimeets, es tur nebraukshu". peec tam peec sava treisa
> tomeer redzu, ka tas celjsh ieziimeets pamatiigi shkjiibi...
Mjā... Pašam ir gadījies līdzīgi. Būs jāpārdomā sava nostāja.
>> Tomēr es domāju, ka šādu ceļus un citus objektu vajadzētu kaut kā
>> īpaši atzīmēt, lai citiem var to redzēt un iespēju robežās labot,
>> ievācot precīzākus datus. Šobrīd esmu atzīmējis šādus ceļus ar
>> low_precision=yes, bet varbūt kādam ir labāks piedāvājums? Varbūt
>> kāds zin, kādu tagu, kuru jau izmanto priekš šādiem mērķiem OSM
>> kopiena?
>
> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Proposed_features/Key:fixme
Šis ir vairāk komentāriem domāts, kas var saturēt jebkāda rakstura
informāciju.
>
>> Aleksejs
> --
> Rich
More information about the Talk-lv
mailing list