[Talk-lv] Pieturas ar way
Rich
rich at hq.vsaa.lv
Wed Jul 22 07:16:40 BST 2009
On 2009.07.21. 21:26, Lauris Bukšis-Haberkorns wrote:
> Es tomēr piekritīšu, ka labāk ir darīt pareizi ar relation, lai arī
> varbūt tas nav vieglākais veids, nevis darīt nepareizi un kā ir
> vieglāk. Bet tas ir mans personīgais viedoklis :)
es pilniibaa piekriitu... teoreetiski.
bet es ieteiktu to pameegjinaat praktiski :)
ja man visas pieturas buutu jaataisa kaa relation - nuinafig, tad es
labaak pagulju ilgaak.
pie tam, kaa jau mineeju, unified stoparea veel nav finisheets - ja nu
buus kaadas buutiskas izmainjas ?
shobriid ar papildus way ir iespeejams dabuut vairaak datus iekshaa
kartee, un es tieshaam ceru, ka peec tam josmaa buus iespeeja paarveidot
viegli shaadu sheemu uz finalizeeto unified stoparea piegaajienu.
veel paaris komentaari zemaak :)
> Lauris
>
> otrdiena, 2009, 21 jūlijs 21:17 lietotājs Aleksejs
> Mjaliks<lists at keeper.lv> rakstīja:
>> On 2009.07.21, at 20:45, Marat Koshoev wrote:
>>
>>> Es pilnīgi piekrītu Rich'am. (tātad mūs ari 2)
>>> Man liekas ka pieturas kur ir skaidrs uz kuru virzienu tie atteicas
>>> ir loti maz.
>> Piekrītu, ka vismaz to dažu pieturu dēļ, kuras rada neskaidrības ir
>> jāvienojas par kaut kādu apzīmēšanu. Bet es vēlreiz uzsveru, ka way ir
>> domāts fiziskiem objektiem (ar retiem izņēmumiem kā robežas).
robezhas, sabiedriskaa transporta marshruti, juuras celji... iznjeemumu
skaitu gan jau vareetu turpinaat :)
>>> 2009/7/21 Aleksejs Mjaliks <lists at keeper.lv>:
>>>> 1. Kā redzi, vismaz 2 cilvēkiem šāda zīmēšanas shēma ir radījusi
>>>> nesaprašanos.
>>>> 2. Ar way parasti apzīmē fiziskus objektus nevis saites, jo saitēm ir
>>>> domāts relation.
>>> Lai uztaisitu relation, tajā vajag ielikt way.
>> Nav vajadzīgs. Vienkārši sasaiti kopā to ielu, kurai gribi piesaistīt
>> to pieturu un pašu pieturu. Nekādu papildus labumus tas jūsu way nedod.
veelreiz gribeetu atgaadinaat par unified stoparea. jaa, tas
piedaavaajums ir sarezhgjiits, bet ja vienreiz izburas cauri, kljuust
skaidrs, kas ar ko jaasaista ieksh relation
>> Līdzīga situācija ir ar adresēm, kur ēku var piesaistīt konkrētai
>> ielai ar relation:associatedStreet nevis kaut kādiem beztagu way.
>>>> 3. Netagodi way izskatās pēc kļūdas.
>>> OSM ir daudz citas lietas kuri izskatās pēc kļūdas (piemēram
>>> riverbank)
>> Pag... waterway=riverbank neizskatās ne pēc kādas kļūdas, jo šādam way
>> ir uzstādīts vismaz viens tags.
starp citu, multipolygon inner elementi arii var buut un biezhi ir bez
tagiem :)
un tieshaam - nu pameegjiniet notagot kaadas 30 pieturas peec unified
stopare proposal. da kaut vai 5.
>> A.
--
Rich
More information about the Talk-lv
mailing list