[Talk-lv] Par ceļu izveidi (P104)
Aleksejs Mjaliks
lists at keeper.lv
Mon Nov 2 13:36:47 GMT 2009
Šobrīd statistika ir pārģenerēta ņemot par pamatus datu uz 28. oktobri
plkst. 0:00.
On 2009.10.29, at 11:35, Ilmārs Mārsils wrote:
> Sveiki!
>
> es vēl tā īsti nesapratu kā īsti panākt, lai iezīmētais ceļš
> parādītos iekš http://osm.lv/stats/roads.html kā iezīmēts par cik
> tur tiem %
>
> Es tā saprotu, ka vajag izveidot iekš JOSM relation ar tipu route,
> tam pievieno visus ceļa gabaliņus, kas ir iekš dotā posma, nu un tad
> lieta darīta. Sapilda routei tagus:
> 1) name = akurāt tā kā norādītajā lapā
> 2) ref = akurāt tā kā norādītajā lapā
> 3) route = road
> 4) type = route
> 5) network = lv:national
>
> Tā nu tas ir izdarīts P104 (Tukums-Auce-Lietuvas robeža (Vītiņi))
> gadījumā, un viss gabals ir kopā ap 69km, bet iekš statistikas lapas
> tur jau vairākas dienas stāv 15km, lai gan neviens no ceļa gabaliem
> nav tik garš.
>
> Vai nu tā statiskas lapa ir novecojusi un neviens to neatjaunina,
> jeb man nav skaidri kritēriji tam, kā tos ceļus jātago, jāapstrādā
> relācijā u.c., lai tas darbs tiktu ieskaitīts un aprēķināts tajā lapā.
>
> Paldies,
> Ilmārs
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/attachments/20091102/16c95851/attachment.html>
More information about the Talk-lv
mailing list