[Talk-lv] Gisnet.lv padomju karšu izmantošana
Viesturs Zarins
viesturs.zarins at mii.lu.lv
Wed Sep 2 14:19:52 BST 2009
Tad saprotu ka izmantot var :)
Moš drīzāk varētu piemest info OSM Latvias wiki lapā.
Kāda aptuveni ir piesaistes precizitāte?
Viesturs
Rich wrote:
> On 2009.09.02. 15:58, Viesturs Zarins wrote:
>
>> Sveiki!
>>
>> Šis ir mans situācijas viedoklis, apgaismojoiet, lūdzu, vai mana
>> interpretācija ir pareiza vai esmu iebraucis auzās.
>>
>> Cik saprotu ģisnetā publicētās padomju kartes
>> (http://www.gisnet.lv/gisnet/dati/ ) var brīvi izmantot OSM karšu taisīšanā.
>> Nedaudz pačakarējoties sacerēju linku ko iebarot JOSMa WMS pluginam un
>> tākā grasos lietot...
>>
>> JOSM WMS links 1:50000 kartēm ir
>> http://www.gisnet.lv/cgi-bin/topokartes?VERSION=1.1&SRS=EPSG:4326&request=GetMap&layers=PD&format=image/jpeg&
>> Kā ir ar 1:25000 un 1:10000 karšu izmantošanu? Skatos ka fiziski viņas
>> servotas tiek, bet ģisnetā kautāda sarkana atruna par skatīšanos uz
>> deguniem...
>>
>
> vispaar kaut kas tiek mests ieksh
> http://www.gisnet.lv/gisnet/2007/05/josm-un-paligdati/ komentaaros (nav
> gan labaakaa vieta...)
>
> paskatiishos maajaas - es biju uzkombineejis stringu ar visiem layeriem
> un taa, kas man straadaaja labi. iepuutiishu gisneta forumaa jaunaa
> threadaa, lai ieraksta komentaarus nepaarpludinaatu.
>
>
>> Viesturs
>>
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/attachments/20090902/6a46edab/attachment.html>
More information about the Talk-lv
mailing list