[Talk-lv] Rīgas māju nummuri
Rich
richlv at nakts.net
Sat Dec 25 09:35:53 GMT 2010
On 12/25/10 10:45, Edgars Burmistris wrote:
> Hmm, tos ir plānots uploudot, dati visticamāk ir no adrešu atrašanās
> vietām :) bet ja nopietni pirms dažiem gadiem Latvijas "spožākajos" it
> forumos bija parādījies fails ar adrešu sarakstu un koordinātēm.
au. taatad, svariigi - luudzu, nekaadaa gadiijumaa shos datus nekur
neuploadot, kameer nav skaidrs viss ar copyright. nopietni. citaadaak
kaadam peec tam naaksies teereet laiku to dzeeshot.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Copyright#Proprietary_data
> par tēmu: nedrīkst būt vienādas negatīvās vērtības, tāpēc tiek uzlikts
> tikai viens objekts. Katram objektam jābūt ar savu negatīvo vērtību.
sho diskusiju iesaldeejam, kameer nav pilniiga skaidriiba par datu avotu
un iipashumtiesiibaam.
> Tātad, vai OSM ir nepieciešams Rīgas ielu numerācija?
protams, taapat kaa jebkuras citas vietas numeraacija. bet tikai tad, ja
viss ir kaartiibaa ar autortiesiibaam - ja tie dati peec kaada laika ir
jaadzeesh aaraa, zaudeejums ir daudz lielaaks.
shajaa gadiijumaa buutu jaaatrod datu pirmavots un jaanoskaidro to
copyright nosaciijumi. pat ja tie atljauj datu izmantoshanu osm, veel ir
kaudze ar citaam lietaam, kuras OBLIGAATI jaaapspriezh pirms jebkaadiem
uploadiem (datu vecums, konflikti ar esoshajiem datiem, post-import
cleanup...)
> E
>
> S , 2010-12-25 10:32 +0200, Rich rakstīja:
>> On 12/25/10 01:22, Edgars Burmistris wrote:
>>> Sveiki!
>>>
>>> Varbūt kādam būs ideja kā palīdzēt, es cenšos caur JOSM pievienot Rīgas
>>> Māju adreses, izveidoju osm failu, bet pievienota tiek pēdējā adrese
>>> failā. Kpā failā ir vairāk kā 32000 adrešu, bet neatkarīgi cik daudz
>>> adrešu es atstāju faila, vienmēr tiek pievienota tikai pēdējā.
>>
>> hmm, te varbuut uzreiz vajadzeetu klaat info par to, no kurienes shie
>> dati, un vai plaanots tos uploadot. ja "jaa" uz otro, tad to pilniigi
>> noteikti saakumaa jaaapspriezh listee
>>
>>> piemērs:
>>>
>>> <?xml version='1.0' encoding='UTF-8'?>
>>> <osm version='0.6' generator='JOSM'>
>>> <bounds minlat='56.896628899999996' minlon='23.9982605' maxlat='56.973053099999994' maxlon='24.145202599999998' origin='CGImap
>>> 0.0.2' />
>>> <node id='-1' visible='true' lat='56.945317' lon='24.083042'>
>>> <tag k='addr:housenumber' v='2b' />
>>> <tag k='addr:street' v='Kalnciema iela' />
>>> </node>
>>> <node id='-1' visible='true' lat='56.934564' lon='24.082393'>
>>> <tag k='addr:housenumber' v='11' />
>>> <tag k='addr:street' v='Hermaņa iela' />
>>> </node>
>>> <node id='-1' visible='true' lat='56.934348' lon='24.082935'>
>>> <tag k='addr:housenumber' v='9' />
>>> <tag k='addr:street' v='Hermaņa iela' />
>>> </node>
>>> <node id='-1' visible='true' lat='56.934097' lon='24.083362'>
>>> <tag k='addr:housenumber' v='7' />
>>> <tag k='addr:street' v='Hermaņa iela' />
>>> </node>
>>> <node id='-1' visible='true' lat='56.933944' lon='24.083854'>
>>> <tag k='addr:housenumber' v='5' />
>>> <tag k='addr:street' v='Hermaņa iela' />
>>> </node>
>>> <node id='-1' visible='true' lat='56.977720' lon='24.083887'>
>>> <tag k='addr:housenumber' v='9' />
>>> <tag k='addr:street' v='Podraga iela' />
>>> </node>
>>> </osm>
--
Rich
More information about the Talk-lv
mailing list