[Talk-lv] velocelinju tagoshana :)
Gasha
gasha at pie-dabas.net
Thu Jul 29 11:40:53 BST 2010
Ta ka pa velocelinjiem nemaz tik biezhi nebraucu, nebiju ta pieversis
uzmanibu ziimeem. Ar velo pa ielu braukt ir droshak.
Bet nu niekojoties ar loggeri+fokji un testejot "gpsprune", pamaniju ka
velocelinji pazudushi Anninjmuizas bulvari. Viens jaunais useris bija
notagojis bez highway=, tikai cycling tagus. Nu ne par to ir staasts.
Izlasiju 2 wiki lapas:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:foot%3Ddesignated
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Bicycle
diezgan jau pinkjeriigi sarakstits...
Shodien izlemu paskatities, kaa tad realitate izskatas.
Posmaa no Imantas lidz vantiniekam, ziimes ir kadi 4-5 varianti. Ja ne
vairak.
Ir posmi, kur uz asfalta ir sadalitas joslas (segregated=yes), un zimes
ari pareizas (v|g). Savukart citos posmos uz asfalta ir viens, bet ziime
atbilst kam citam (segregated=no) (v g). Bez stripinjas.
Vel ir varianti, kur kadreiz ir bijis zimejums uz asfalta, bet vairs
nav. Un vel kadi vecie apzimejumi, ar partraukto liniju, ej nu saproti
kas tur ir bijis domats.
Kadas jusu domas?
Jaunakie celju remonti liekas ka taisa visu pareizi, vecajos gan bardaks.
Ko uzskatit par primaro - ziimi vai krasojumu uz asfalta (kur tas vel ir
palicis)?
Gasha
More information about the Talk-lv
mailing list