[Talk-lv] PDF procesēšana, kad attēls sagriezies par 90 grādiem.
Viesturs Zariņš
viesturz at gmail.com
Thu Nov 11 12:25:26 GMT 2010
Sveiks!
Plugins uzlabots un tagad spēj uzminēt pagriešanu pa +/- 90 grādiem kā
arī spēj strādāt ar uz vienas līnijas esošiem punktiem.
Tai Kolkai koordinātas nepareizi ir uzdotas - X ar Y samainīts vietām.
Karte pati nemaz nav pagriezta. Fking pašvaldība.
BTW http://www.balticmaps.eu/ tīri sakarīgi rāda LKS koordinātas peles
kursoram uz kartes. Maybe noder.
Viesturs
On 2010.11.10. 17:56, Aivars Miška wrote:
> Vai gudri ļaudis var dot padomu, ko darīt, ja JOSM/plugins rāda bildi
> par 90 grādiem pagrieztu?
> Kā šeit
> http://www.dundaga.lv/_media/dokumenti/kolka/1.red/kartes/ciemos/kolka-2.pdf
> un gandrīz visos Kolkas pagasta PDF failos. Ar kādu paņēmienu to
> sagriezt pareizi?
> Aivars
>
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/attachments/20101111/0e6beee9/attachment.html>
More information about the Talk-lv
mailing list