[Talk-lv] maikrozaptes sateliitbildes
Gasha
gasha at pie-dabas.net
Mon Nov 29 15:44:13 GMT 2010
Nupat atgriezos pie maila un ieverteju bing.
Reali kaa ekskursija pagaatnee.
Dazhas vietas vismaz 5 gadus veci aero foto. Vai vairaak?
Gasha
Viesturs Zariņš wrote:
> 10 m gandrīz precīzi uz Rietumiem. Tas nozīmē ka ceļi jāzīmē 10m uz
> Austrumiem no bildē redzamās vietas
> Apsties bildē: http://viz.lv/files/OSM/bing-test.png - visprecīzākais
> orientieris ir kanāla kontūra.
>
> Pirms treisošanas nepieciešams šo nobīdi izlīdzināt. JOSMā to var
> izdarīt vienkārši pārbīdot WMS slāni -
> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/JOSM/Plugins/WMSPlugin#Using_the_WMS_plugin
> Portlatchā laikam tādas fīčas nav. Ieteiktu potlatch nelietot treisošanai.
>
> Nobīde izpaudīsies apmēram tā ka ceļa viduslīnija ies blakus mājai pa
> vidu.
>
> Bet ne jau par viduslīnijām ir stāsts.
> Rēķinies ka šitām bildēm izšķirtspēja ir apmēram - 0.5m uz pikseli un
> tiks zīmētas daudzas detaļas.
> Un tāda kopistiska 10m nobīde pret citām kartēm ļoti apgrūtinās datu
> salikšanu kopā ar citiem avotiem.
>
> OSM tautieši lēnām domā par centralizētu nobīžu uzkrāšanas un
> korekcijas risinājumu vai bugu nosūtīšanu Microsoft, lai tie labo savu
> rektifikāciju.
>
> Viesturs
More information about the Talk-lv
mailing list