[Talk-lv] Gājēju un velosipēdu ceļš
Rich
richlv at nakts.net
Mon Apr 25 14:06:27 BST 2011
On 04/25/11 15:23, Raitis U. wrote:
> imho tagi celiņiem ir par daudz. Kādu laiciņu atpakaļ padomāju un
> izdomāju ka novienkāršot var uz šo:
>
> >Highway:Footway - Celiņi, trotuāri, paredzēti kājāmgājējiem.
> bicycle:yes - ja nobrauktuves starp trotuāru un ielu ir lēzenas
domaats shkjeersojosho ielu ?
> bicycle:no - ja velo ir aizliegts (LV nav manīts)
kaut kur atceros redzeetu shaadu uz kaajaamgaajeeju celja
> >Highway:Cycleway - Celiņi, paredzēti velobraucējiem.
> foot:yes - ja kājāmgājēji nav aizliegti (LV nav manīts)
> >Highway:Path - Taka bez seguma.
> >Tagu ":no" liekam tikai tad, ja tur ir aizliegums, vai arī fiziski nav
> iespējams pabraukt.
ar "fiziski nav iespeejams" ieteiktu neaizrauties - tas taads ljoti
subjektiivs veerteejums un visaadi mountainisti var nepiekrist...
> >Ja ir sadalošā 'josla' - segregated:yes
kas tieshi domaats ar sho ?
> 2011/4/25 pecisk at gmail.com <mailto:pecisk at gmail.com> <pecisk at gmail.com
> <mailto:pecisk at gmail.com>>
>
> Tur ir tā - tā ir asfaltēta josla, kas iet paralēli šosejai tās
> uzbēruma nogāzē. Idejiski tā pārslēgšanās no šīs joslas uz residental
> varētu bū tad, kad kāda iela, kas nogriežās no kādas paralēlās ielas
> tālāk no šosejas, iznāk uz šīs paralēlās joslas. Tad šī
> velosipēdu/gājēju zona tiek noņemta, lai cilvēki ar mašīnām varētu no
> priekšpuses piebraukt savām mājām.
>
> Kaut kā šādi te http://osm.org/go/0wLQRBJ3e--
skatos, tur vienaa pusee kaajaamgaajeeju celjsh ir paartraukts pirms
pienaakoshajaam residential - tur taa fiziski ir, tieshaam taas ietves
nesavienojas ar shkjeersojoshajaam ielaam ?
ps. viens no topikiem monthly meetupam ? :)
...
--
Rich
More information about the Talk-lv
mailing list