[Talk-lv] osm.lv ?
Rich
richlv at nakts.net
Fri Apr 29 10:23:46 BST 2011
On 04/26/11 15:02, A B wrote:
>
> Mani interesē redzēt ceļu pilnīgumu. Ja ir gatava statistika vai skripti
> kas to sagatavo - labi. Ja nav, varētu mēģināt uzrakstīt.
iebakstiiju aleksejam ar privmsg ieksh osm (cerams, pareizajam aleksejam
:) ) - redzees, vai paraadiisies.
> Ir oficiālie dati (MK 1104 <http://www.likumi.lv/doc.php?id=198589>)
> paraugs:
>
> *A1*
>
> *Rīga (Baltezers)–Igaunijas robeža (Ainaži)*
>
> *101,7*
>
>
> To vajadzētu salīdzināt ar OSM.
> OSM atbilstoša relācija
> (http://www.openstreetmap.org/browse/relation/164200)
> OSM km iekš relācijas (~101.7, jeb 100%).
>
> No šāda reģistra varētu "sākt rakt". Vienkāršākais- salikt relācijas
> ceļiem, kas dabā iezīmēti, bet bez relācijas. Tālāk - zīmēt ceļus, kas
> minēti MK noteikumos, bet nav OSM vispār.
>
> Aivars
>
> 2011/4/25 Rich <richlv at nakts.net <mailto:richlv at nakts.net>>
>
> On 04/20/11 16:39, A B wrote:
>
> Sveiki,
>
> Kāds zin kas notika ar osm.lv <http://osm.lv> <http://osm.lv>?
>
>
> wiki un talk-lv arhīvos redzamā vēsture tāda:
> - 2009. gada vasarā Latvijas osm sasparojās, lai saliktu
> pareizas ceļu
> relācijas.
> - domājams ka tajā laikā wiki tika publicēta tabula:
> A-ceļi ~98% gatavi
> P-ceļi ~98% gatavi
> V-ceļi ~15% gatavi
> - Aleksejs ir veidojis osm.lv <http://osm.lv> <http://osm.lv>
> lapu, kurā ikdienu ir
>
> atjaunota statistika par ceļu relācijām (?).
>
> Cik saprotu ir bijis ļoti noderīgs un motivējošs instruments lai
> kartētu
> un marķētu trūkstošos ceļus.
>
> Vai šī statistika pārcēlās kaut kur citur? interese pazuda? kas
> notika
> ar skriptiem kas to ģenerēja?
>
>
> hmm. vai kaads var pabikstiit alekseju par sho teemu ? :)
>
> Aivars
>
> --
> Rich
--
Rich
More information about the Talk-lv
mailing list