[Talk-lv] Šķūnīši un zivju žāvētavas
Rich
richlv at nakts.net
Sat Apr 30 23:46:44 BST 2011
On 04/27/11 17:13, Aivars Miška wrote:
> Labdien!
>
> Kā pareizi notagot malkas šķūnīti, zivju žāvētavu, lauku mazmājiņu un
> tamlīdzīgas palīgēkas?
>
> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Building padomu neatradu. Varbūt esmu
> ar aklumu sists?
>
> Un vai kāds renderētājs šo informāciju izmanto? Citādi lauku jūrmalciems
> ar visām būdām, kas savadītas no teritorijas plānojuma, izskatās pēc
> briesmīga jucekļa.
> http://www.openstreetmap.org/?lat=57.74174&lon=22.58679&zoom=17&layers=M
pirmkaart, nemaz tik traki neizskataas, citas informaacijas
papildinaajums gan paliidzeetu :)
otrkaart, kaa jau mineets, building=service dereetu.
treshkaart, origjinaalo mailu laikam jau paspeeju nonest, bet
komenteejot "bet ne Mapnik, ne Osmarender neko izņemot building=yes
neizmanto" - kas domaats ar "izmantot" ? mapnik stils, kas tiek lietots
osm.org renderee visu building=*. ja pareizi atceros, citi tagi var
modificeet to, kaa shiis eekas izskataas (supermarket, place of
worship). building=yes shobriid buus ar gaishaaku vidu un viegli
tumshaaku malu, building=residential buus viss vienaadaa kraasaa.
principaa jau var ieteikt mapnika stylesheetam izmainju, lai
building=service rendereetu gaishaaku vai kaut kaa taa :)
> Aivars,
> priecādamies, ka tur, Kolkas pagasta pārvaldē ieinteresējušies par OSM
jauki. ir kaada siikaaka info arii ?
--
Rich
More information about the Talk-lv
mailing list