[Talk-lv] vajadzīgas pilsētu robežas
tfr at apollo.lv
tfr at apollo.lv
Fri Jan 21 15:55:43 GMT 2011
Sveiki,
lūdzu izskaidojiet kāds tad mums ir tas vēlamais pilsētu
robežu tagošanas veids?
Patreiz kartē redzu divus variantus kas abi ir teorētiski
pareizi:
a) boundary=administrative, place_name=nosaukums
vai
b) place=city/town/village/hamlet, name=nosaukums
Sakarā ar to pamanīju ka Cēsu un Valmieras robežās varētu
būt kļūda (boundary=administrative, name=Nosaukums) vai
tad tur nevajadzētu likt place_name=Nosaukums? Varēju jau
uzreiz pats pamēģināt izlabot, bet drošības labad vispirms
pajautāju.
Un kas būtu jādara (piem. Raiskums) vai būtu jānoslēdz
trūkstošā pilsētas robeža pa ūdeni ja blakus ir ezers?
ar cieņu, Toms.
On Fri, 21 Jan 2011 14:50:54 +0200
Lauris Bukšis-Haberkorns wrote:
Nu gadu viņš netaisījās :) Tagad esmu atradis laiku
beidzot pieķerties
kārtīgi klāt un tuvākajā laikā domāju piebeigt.. Galvenā
problēma bija
tajā apstāklī, ka blakus novadu robežas, kur viņām
vajadzētu iet visam
smuki vienai līnijai starp diviem novadiem, ir vietas, kur
kāds punkts
nesakrīt... Bet nu jau to liekas, ka būs izdevies
veiksmīgi
apstrādāt, ta, ka nav vairs daudz palicis līdz finišam.
Lauris
2011. gada 21. janvāris 14:28 Viesturs Zarins
<viesturz at gmail.com> rakstīja:
Ehh, nu jau gadu ka vins taisás.
Kad ta beidzot bús gatavs?
Viesturs
2011. gada 19. janvāris 10:12 Lauris Bukšis-Haberkorns
<lafriks at gmail.com>
rakstīja:
Tiek taisīts skripts, kas no shapefile formāta pārkonvertē
tos uz OSM.
Dati ir par visiem novadiem, valsts nozīmes pilsētām, kā
arī pilsētām,
kas bija rajonu centri.
Lauris
2011. gada 19. janvāris 10:06 <tfr at apollo.lv> rakstīja:
> Sveiks,
>
> varbūt uzskaiti ātrumā kādām pilsētam jau tiek gatavotas robežas (vai
> otrādi
> kurām nē) es tad taisīšu pārējām.
> P.S. Ko nozīmē "gatavo datus" ? Vai tad var tos sagatavot un importēt.ar
> skriptiem?
>
> Ar cieņu, Toms
>
> On Wed, 19 Jan 2011 09:41:07 +0200
> Lauris Bukšis-Haberkorns wrote:
>> Ja nav ļoti steidzami, tad nebūtu vēlams, jo tuvākā mēneša laikā
>> pabeigšu sagatavot datus ar precīzām robežām, ko ieimportēt un tad
>> atkal neprecīzās robežas būs jāiet un manuāli jādzēš laukā. Tas gan
>> tikai novadiem un pilsētām... Ja vajag ļoti steidzami un gatavs pēc
>> importa neprecīzās robežas dzēst laukā, tad droši :)
>>
>> Lauris
More information about the Talk-lv
mailing list