[Talk-lv] Routing errori savairojušies
Rich
richlv at nakts.net
Mon May 16 20:36:12 BST 2011
On 05/15/11 22:10, A B wrote:
> Vai ar to bija domāts, ka censonis atver Potlach, pēta apakšā esošo bing
> satelītuzņēmumu un zīmē ceļus pēc savas sapratnes? Jo par pumpēšanas
> (importa) iespējām iekš Potlach nezinu.
>
> Pašam ir doma kādus tukšākus rajonus šādi apstrādāt - pavilkt ceļa
> līnijas pēc satelīta bildes. Ar motivāciju, ka jo pilnāks ceļu tīkls, jo
> lietojamāka kļūst osm datubāze. Vai ar to izdarītu lāča pakalpojumu?
principaa taa dariit var. bet jaasaprot, ka binga imagery buut paaraak
veca, kaa arii jaanjem veeraa nesenas izmainjas, pat ja foto ir sameeraa
svaigi...
kaa piemeeru varam skatiities
http://www.openstreetmap.org/?lat=56.95254&lon=24.22039&zoom=17&layers=M
ieksh binga imagery
reizeem arii bildee redzamais var buut maldinoshs, liidz ar to
apluukoshana "dabaa" ir ljoti veelama.
iisumaa - ir ok, bet ljoti uzmaniigi :)
> Būtu labi paskaidrot situāciju.
>
> Aivars
...
--
Rich
More information about the Talk-lv
mailing list