[Talk-lv] Datu pārnešana no PSRS armijas topenēm
Rich
richlv at nakts.net
Mon Nov 21 07:56:26 GMT 2011
On 11/20/11 23:57, Pēteris Daknis wrote:
> Sveiciens.
>
> Bakstoties ap mazceliņiem Kolkas apkārtnē pamanīju, ka sazīmētas stigas,
> kurām pie source norādīts "armijas 50k". Tā kā piektdien piedalījos
> nelielā pārgājienā pa rezervāta teritoriju, pie reizes pasekojot topenēs
> zīmētajam, gribētu aicināt tā nedarīt, jo armijas karšu informācija ir
> būtiski novecojusi, vairums no šīm stigām dabā neeksistē un tā tas ir ne
> tikai rezervātos. Arī ja stigu dabā vēl var saskatīt (proti, uz tās aug
> nedaudz īsāki koki, kā apkārtējā mežā), nenozīmē, ka tas ir iemesls to
> zīmēt OSM, kā dajebkāda veida ceļu (manuprāt).
>
> Protams, var izrādīties, ka konkrētās stigas ir apsekotas dabā un
> aizvien eksistē, kā vismaz bezceļu transportam braucami ceļi, katrā ziņā
> nekādā gadījumā nevajadzētu "armijnieces" datus pārzīmēt bez pārbaudes.
piekriitu, ka bez paarbaudes nevajadzeetu neko paarziimeet. meegjinaam
saliidzinaat ar bing sateliitu, gps treisiem vai jebko citu, kas legaali
pieejams. shur tur esmu labojis aciimredzami no armijas topo ziimeetus
celjus, kur tagad dabaa neeksistee, iet pa visam citur vai vienkaarshi
manaami iztaisnoti. saakumaa diezgan mulsinoshi - negribeeju jaukties,
jo kaads tachu logjiski ieziimeejis. paliku topo apakshaa, uzreiz kljuva
skaidrs, no kurienes taadi briinumi naakushi :)
> --
> Pēteris Daknis
> +371 29207870
> LV31HABA0551007801751
--
Rich
More information about the Talk-lv
mailing list