[Talk-lv] Datu pārnešana no PSRS armijas topenēm
Gasha
gasha at pie-dabas.net
Mon Nov 21 08:56:10 GMT 2011
Viss ir OK,
Es arī tur gāju pārgājienā pirms kāda laiciņa, un tieši tādēļ arī tur
sazīmēju stigas un dažus ceļus referencei.
Lai var WP piefiksēt ejot un pie viena nočekot stāvokli dabā.
Daļa ir un daļa nav ok. Tā ka gluži uz dullo tas viss nav.
Diemžēl neesmu pabeidzis izmaiņas... darba dafiga.
Novākšu nost "cutline", un atstāšu tikai "note" tagu.
Gasha
On 11/21/2011 09:56 AM, Rich wrote:
> On 11/20/11 23:57, Pēteris Daknis wrote:
>> Sveiciens.
>>
>> Bakstoties ap mazceliņiem Kolkas apkārtnē pamanīju, ka sazīmētas stigas,
>> kurām pie source norādīts "armijas 50k". Tā kā piektdien piedalījos
>> nelielā pārgājienā pa rezervāta teritoriju, pie reizes pasekojot topenēs
>> zīmētajam, gribētu aicināt tā nedarīt, jo armijas karšu informācija ir
>> būtiski novecojusi, vairums no šīm stigām dabā neeksistē un tā tas ir ne
>> tikai rezervātos. Arī ja stigu dabā vēl var saskatīt (proti, uz tās aug
>> nedaudz īsāki koki, kā apkārtējā mežā), nenozīmē, ka tas ir iemesls to
>> zīmēt OSM, kā dajebkāda veida ceļu (manuprāt).
>>
>> Protams, var izrādīties, ka konkrētās stigas ir apsekotas dabā un
>> aizvien eksistē, kā vismaz bezceļu transportam braucami ceļi, katrā ziņā
>> nekādā gadījumā nevajadzētu "armijnieces" datus pārzīmēt bez pārbaudes.
>
> piekriitu, ka bez paarbaudes nevajadzeetu neko paarziimeet. meegjinaam
> saliidzinaat ar bing sateliitu, gps treisiem vai jebko citu, kas
> legaali pieejams. shur tur esmu labojis aciimredzami no armijas topo
> ziimeetus celjus, kur tagad dabaa neeksistee, iet pa visam citur vai
> vienkaarshi manaami iztaisnoti. saakumaa diezgan mulsinoshi -
> negribeeju jaukties, jo kaads tachu logjiski ieziimeejis. paliku topo
> apakshaa, uzreiz kljuva skaidrs, no kurienes taadi briinumi naakushi :)
>
>> --
>> Pēteris Daknis
>> +371 29207870
>> LV31HABA0551007801751
More information about the Talk-lv
mailing list