[Talk-lv] OSM tikšanās (vēlreiz)
Gasha
gasha at pie-dabas.net
Mon Nov 28 09:29:51 GMT 2011
Coastline ne vienmer sakrit ar stavokli dabaa.
Jura noskalo smiltis, utt.
To ka jasakrit, tam es piekritu :)
Vel var gadities, ka Mapnik renderim ir sava izpratne par to ka jazime.
Atceros, ka tur bija dazi OSM faili, kas tiek refreshoti daudz retak.
(no galvas neatceros)
G
On 11/28/2011 11:24 AM, Pēteris Daknis wrote:
> OK, papētīju padziļināti. "Coastline" ir tikai viena. Bet visām
> robežlīnijām būtu jāsakrīt.
>
> http://www.openstreetmap.org/?lat=57.75804&lon=22.60705&zoom=17&layers=M
> <http://www.openstreetmap.org/?lat=57.75804&lon=22.60705&zoom=17&layers=M>
>
> P.
> 2011. gada 27. novembris 23:48 AivarsB <vrs.brt at gmail.com
> <mailto:vrs.brt at gmail.com>> rakstīja:
>
>
>
>
> Un starp citu - kāpēc Latvijai ir 3 robežlīnijas, turklāt
> katra savādāka?
>
>
> Kur var ieraudzīt dažādās robežas? Es tikai vienu redzu.
>
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
>
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/attachments/20111128/8c477695/attachment.html>
More information about the Talk-lv
mailing list