[Talk-lv] Rīgas ēkas
Rich
richlv at nakts.net
Fri Oct 7 09:28:32 BST 2011
On 10/07/11 10:55, Pilnais vārds wrote:
>
> Vai tā 1-5m nobīde ir tik būtiska? Ja pareizi saprotu, OSM pārsvarā tiek
> veidots lietošanai ar GPS un no šādu GPS datiem, kur standarta aparātu
> precizitāte tāpat svārstās no2-5m.
> Pie tam OSM (open STREET map) pamatos ir ceļu karte, kur ēkām ir vairāk
> informatīva nozīme.
nu... osm ir izaudzis, un tur tagad ir ljooooti daudz kas - tas "street"
nosaukumaa gandriiz vai maldinoshs sanaak ;)
> ... Vai tā 1-5m nobīde ir tik būtiska?
1m - laikam nee. 5m jau vairs nav labi. individuaalam gps precizitaate
suudiiga, bet no daudziem treisiem jau var dabuut labaaku videejo
> Tas tā, OSM-talk iesācēja pārdomas.
>
> A.
>
> Citējot *Viesturs Zarins <viesturz at gmail.com> <mailto:viesturz at gmail.com>*:
>
> Šķības un greizas dēļ eksporta uz PDF precizitātes problēmām.
> Izskatās pēc apmēram 1m noapaļošanas kļūdas.
> Bet esošās no Bing sazīmētās ir ar sistēmātisku nobītdi par kādiem
> 5m (bing šķībuma dēļ).
> Es būtu 20% par ēku ielikšanu kautvai tikai tādēļ lai cilvēkim
> rastos doma Bing šķībumu tomēr pielabot, nevis visu zīmēt šķībi.
>
> Skat šeit: http://viz.lv/files/OSM/riga-ekas.osm
> Viesturs
>
> 2011/10/6 Jānis Ročāns <janis.rocans at gmail.com
> <mailto:janis.rocans at gmail.com>>
>
> Dabūju iekš OSM, bet tās mājas izskatās tik šķības, gerizas. Nav
> brīnums, ka tik biezas līnijas salikuši.
> Vienīgi nezinu koordinātes. PDF tās nav ierakstītas.
>
>
> 2011/10/6 Viesturs Zarins <viesturz at gmail.com
> <mailto:viesturz at gmail.com>>
>
> Mēģināšu izvilkt, tad redzēs ko darīt.
> Viesturs
>
> 2011/10/6 N.R. <normis at sapnis.com <mailto:normis at sapnis.com>>
>
> piezūmē tuvāk, diez vai tu to gribi izmantot par datu
> avotu :) briesmīgi neprecīzs un līks
>
> atvēru ar adobe illustrator, samazinot līnijas biezumu
> biš labāk patīk, bet nu tāpat nelīdz, dati ir neprecīzi
>
>
> On 2011.10.06. 14:13, AivarsB wrote:
>
> rd lapā ir vairāki terplāni.
> Viens no tiem satur ēkas -
> www.rdpad.lv/uploads/rpap/3_RD_29032011_SN_119_15_pielik.pdf
> <http://www.rdpad.lv/uploads/rpap/3_RD_29032011_SN_119_15_pielik.pdf>
> <http://www.rdpad.lv/uploads/rpap/3_RD_29032011_SN_119_15_pielik.pdf>
>
>
>
> Mēģināju ar JOSM-PDFImport atspiest vaļā, bet josm
> uzkārās ar atmiņas
> problēmām.
> 2011/10/6 Viesturs Zarins <viesturz at gmail.com
> <mailto:viesturz at gmail.com>
> <mailto:viesturz at gmail.com
> <mailto:viesturz at gmail.com>>>
>
>
> Rīgas ter plānā cik atceros ēkas vispār iekšā nav.
> Citādi jau sen būtu saimportējuši.
>
> Ja ir kas interesants, dod šurp.
> Viesturs
>
>
> On Thu, Oct 6, 2011 at 12:52 PM, Marat
> <maratu at gmail.com <mailto:maratu at gmail.com>
> <mailto:maratu at gmail.com <mailto:maratu at gmail.com>>>
> wrote:
>
> Vai kādam ir Rīgas ēkas no ter. plānā?
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org
> <mailto:Talk-lv at openstreetmap.org>
> <mailto:Talk-lv at openstreetmap.org
> <mailto:Talk-lv at openstreetmap.org>>
>
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org
> <mailto:Talk-lv at openstreetmap.org>
> <mailto:Talk-lv at openstreetmap.org
> <mailto:Talk-lv at openstreetmap.org>>
>
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
>
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org
> <mailto:Talk-lv at openstreetmap.org>
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
>
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org <mailto:Talk-lv at openstreetmap.org>
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
>
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org <mailto:Talk-lv at openstreetmap.org>
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
>
> --
> Paldies,
> Jānis Ročāns
--
Rich
More information about the Talk-lv
mailing list