[Talk-lv] Datu kvalitāte/reverts
uldics at gmail.com
uldics at gmail.com
Fri Sep 9 19:12:01 BST 2011
Labs gisnet.lv/osm!
Jā, paskatījos "savu" A7 un konstatēju tam divus 0.1 posmus, kas nav
relācijā.
Pie vainas, cik noprotu, ir jūzers Andisimo (nemeklēju vainīgos, bet
risinājumus),
kas ņēmis un sakartējis apli Bausā pilnīgi apaļu un simetriskām
uzbrauktuvēm,
kaut arī viņš gluži tāds nav. Uzvaras-Zaļo un tāpat Zaļo-Kalna var
izbraukt ar
VIENU pagrieziena loku, kā bija agrāk sazīmēts pēc maniem trekiem. Vēl
kaudzi
bojājumu novērsu, bet nevar zināt, vai vēl kas nav palicis. Tas mani
rosina uz
sekojošām domām.
Derētu kādu pamācību mūsu lapā, ka vietās, kur ir lokālie maperi, nevajag
pāri
viņu darbam savas izmaiņas bez prasīšanas maukt virsū - lai pa priekšu
sazinās
un noskaidro, cik kvalitatīvi ir esošie dati.
Un tad man rodas jautājumi:
1. Vai ir iespējams tikai vienu konkrētu objektu, nevis visu
changesetu, atgriezt vecākā versijā? Jo citi labojumi jau var būt labi.
2. Vai ir iespējams grafiski redzēt veco versiju un kaut kā salīdzināt ar
jauno?
Līdzīgi kā ir wikipēdijās.
uldics
--
Using Opera's revolutionary e-mail client: http://www.opera.com/mail/
More information about the Talk-lv
mailing list