[Talk-lv] pils
Peteris Krisjanis
pecisk at gmail.com
Wed Apr 4 13:00:57 BST 2012
Objekts ir relācija. Jā, ir cilvēki kas paraduma pēc liek uz ārējās
līnijas. Renders atradīs, bet principiāli tomēr objektam tiek piesiets
vārds, nevis ārējai sienai :)
P.
T , 2012-04-04 12:55 +0100, Andis Aboltins rakstīja:
> sataisiiju :) bet kurai daļai būtu pareizi likt name tagu lai redz uz kartes?
>
> 2012/4/4 Jānis Ročāns <janis.rocans at gmail.com>:
> > Redz, ku atkal parādījās!
> >
> >
> > 2012/4/4 Rich <richlv at nakts.net>
> >>
> >> On 04/04/12 12:56, Jānis Ročāns wrote:
> >>>
> >>> Neizdodas pateikt, lai pārrenderē tos tiles. Pēdējo reizi pārrenderēts
> >>> 2. aprīlī.
> >>> http://c.tile.openstreetmap.org/18/148675/81101.png/status
> >>
> >>
> >> diffi neesot atpakalj vispaar veel. taa ka izmainjas rendereetajaa kartee
> >> varat necereet ieraudziit veel kaadu briidi :)
> >>
> >>> 2012/4/4 Peteris Krisjanis <pecisk at gmail.com <mailto:pecisk at gmail.com>>
> >>>
> >>>
> >>> Kādi tagi?
> >>>
> >>> Pēteris.
> >>>
> >>> T , 2012-04-04 10:51 +0100, Andis Aboltins rakstīja:
> >>> > nu tā OSM ir atpakaļ un arī pils nekur īsti nav pazudusi, tik uz
> >>> > kartes nerāda.. Rādīja, rādīja uz pārstāja rādīt bez nekāda
> >>> > iemesla...Kā tā?
> >>> >
> >>> > 2012/4/2 Andis Aboltins <andis.aboltins at gmail.com
> >>> <mailto:andis.aboltins at gmail.com>>:
> >>>
> >>> > > Bauskas pils ir izkūpējusi. kur var redzēt kas to ir izdzēsis un
> >>> kā
> >>> > > var dabūt atpakaļ?
> >>
> >> --
> >> Rich
> >
> >
> >
> >
> > --
> > Jānis
> >
> >
> > _______________________________________________
> > Talk-lv mailing list
> > Talk-lv at openstreetmap.org
> > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
> >
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
More information about the Talk-lv
mailing list