[Talk-lv] : zone:traffic=LV:urban
Gints Polis
polis.gints at gmail.com
Tue Jul 17 05:25:41 BST 2012
Un vēlreiz. Jūs gribat piedāvāt "entity" tieši navigācijas ātrumam. Nezinu
vai tauta gribēs papildināt visas kartes lai ieviestu to. Jo 50% gadījumu
jau tagad strādā maxspeed, 45% var nostrādāt lietojot robežu. Atlikušos
piecus piekoriģē lietojot maxspeed. Un to ka to lieto tikai tur kur ir
zīmes, tas ir jūsu pieņēmums ;-)
2012. gada 17. jūl. 07:14 "Gints Polis" <polis.gints at gmail.com> rakstīja:
> Navigācijas soft jau netiek galā ar pilsētu robežām, bet jūs gribat viņiem
> "atvieglot dzīvi" piedāvājot relācijas.
>
> Neticu kad var būt tāds fuck kuru ar attiecīgu tool nevar vienas stundas
> laikā pilabot.
> 2012. gada 17. jūl. 01:19 "Jānis Ročāns" <janis.rocans at gmail.com>
> rakstīja:
>
>> Administratīvais iedalījums ne vienmēr atbilst ceļazīmēm... tas arī ir
>> mans arguments... bet tad vajadzētu šo tagu veidot relācijā ar robežu,
>> pretējā gadījumā nevarēs saprast, vai jārēķina pēc robežas vai jaunā taga..
>> Ja robežai nav zonas, tad robeža ir arī zona, pretējā gadījumā maxspeed
>> rēķina pēc zonas... Tā kā šim tagam pagaidām vēl nepiekrītu, bet ņemot vērā
>> nepieciešamo sarežģītību, šaubos, ka tas tiks ieviests.
>> On Jul 17, 2012 1:10 AM, "Rich" <richlv at nakts.net> wrote:
>>
>>> On 2012-07-16 20:31, Gints Polis wrote:
>>>
>>>> Kāpēc lai vienkārši visiem ceļiem nepielikt maxspeed?
>>>>
>>>
>>> ja latvija izdomaas nomainiit apdziivotu vietu vai aarpusapdziivotu
>>> vietu aatrumus, buus megaclusterfuck.
>>> un pa lielam tas kaa datu modelis neatbilst realitaatei - labaak
>>> maxspeed lietot tikai tur, kur tas iipashi noteikts ar ziimeem (piemeeram,
>>> arii living_street to nav lielas jeegas lietot).
>>>
>>> atsevishkji tagi man iipashi nepatiik, bet kaa tikt gaalaa ar "zilajaam
>>> ziimeem" taa uzreiz praataa nenaak
>>>
>>> 2012. gada 16. jūl. 15:26 "AivarsB" <vrs.brt at gmail.com
>>>> <mailto:vrs.brt at gmail.com>> rakstīja:
>>>>
>>>> Sveiki,
>>>>
>>>> skatīt aprakstu:
>>>> http://wiki.openstreetmap.org/**wiki/Proposed_features/**
>>>> trafficzone<http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Proposed_features/trafficzone>
>>>>
>>>>
>>>> Tātad problēma ir, ka routing-am no osm datiem ir grūti izsecināt
>>>> kāds ir kustības ātrums, piemēram, highway=primary ceļam.
>>>> Ja uzlikts maxspeed=70, problēmu nav.
>>>> Ja nav maxspeed:
>>>> - var pieņemt kādu noklusēto vērtību (piem. 80), bet tad problēma,
>>>> ka primary cauri ciematam būs līdzvērtīgs primary pa mežu.
>>>> - var skatīties vai ceļš iekrīt kādā place=city daudzstūrī. Bet 1)
>>>> robežas daudz kur nav 2) aprēķins ir sarežģīts 3) robežas nesakrīt
>>>> ar ceļu klasifikāciju (Latvijas gadījumā ciematam cauri iet "zilā
>>>> zīme").
>>>>
>>>> Minētais tags šo problēmu risina.
>>>>
>>>> Vai šis kādreiz ir runāts?
>>>> Vai priekšlikumam ir atbalsts?
>>>> Vai ir kādas ēnas puses, kāpēc šo tagu neizmantot?
>>>>
>>>> A.
>>>>
>>> --
>>> Rich
>>>
>>> ______________________________**_________________
>>> Talk-lv mailing list
>>> Talk-lv at openstreetmap.org
>>> http://lists.openstreetmap.**org/listinfo/talk-lv<http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv>
>>>
>>
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/attachments/20120717/11cf2e69/attachment.html>
More information about the Talk-lv
mailing list