[Talk-lv] Zemgales tilts, Mazais tilts
Janis Elmeris
janis.elmeris at intelligentsystems.lv
Mon Jun 25 11:01:29 BST 2012
Kādā ziņā juceklis?
Man vizuāli vismaz OSM pamatdizainā plānotie tilti liekas ļoti labi
nodalīti no reālajiem tiltiem.
Jānis
On 2012.06.25. 12:46, Jānis Ročāns wrote:
> Es ar tikko ieraudzīju. Nu arī man tas šķiet jau par traku.
>
> 2012/6/25 Viesturs Zarins <viesturz at gmail.com <mailto:viesturz at gmail.com>>
>
> Sveicins!
>
> Jāņoju Jāņoju, skatos Rīgā tilti jaunu parādījušies.
> Manliekas ka nupat sāk par traku paliikt - plānoto tiltu jau
> tikpat cik īsto.
>
> No vienas puses jau skaisti - sabiedrībai parādīt kādi varianti ir
> iecerēti.
> No otras puses baigais juceklis sanāk.
>
> Viesturs
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org <mailto:Talk-lv at openstreetmap.org>
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
>
>
>
>
> --
> Jānis
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/attachments/20120625/337cf163/attachment.html>
More information about the Talk-lv
mailing list